Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet elfojtani a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elfojtani a vágyat amit egy munkatársam iránt érzek?

Figyelt kérdés

Szóval van egy kollégám, aki valami iszonyatos erővel vonz szexuálisan. Szoktam látni, hogy ő is néz engem, a testem is és gyakran a szemembe is hosszan néz.

Ami még rosszabb, hogy emberileg is nagyon tetszik. Nem beszélünk gyakran, de olyankor nagyon jól érzem magam vele, mindig megnevettet valamivel. Viszont mindketten párkapcsolatban vagyunk. :( Tegnap még egy "nedves álmom" is volt vele...



2022. dec. 2. 23:23
 1/6 anonim ***** válasza:
17%
Először is hagyd el a párod, ne csinálj h***ét szegényből és add meg neki a lehetőséget egy boldog életre. Utána próbálkozhatsz a kollégádnál pár rámenősebb poénnal, néhány érintéssel, elhívni valahová egy kávéra, sütire, akármire, vagy megkérni, hogy munka után segítsen valamiben.
2022. dec. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Ha így érzel akkor érdemes átgondolni mi a baj a meglévő kapcsolatoddal. Amikor én így éreztem akkor egy másik férfi iránt a párom helyett ott már eléggé döglött volt köztünk a dolog. Ennek ellenére nem léptem ki a kapcsolatból mert hogy még menthető a dolog meg mert nem akartam ennyiben hagyni. 1,5 évig voltunk még együtt, a kapcsolat nem lett jobb, nem is tudtam szeretni úgy, ő se engem. Teljesen felesleges volt, ma már nem gondolkodnek. Ha valaki iránt így érzel annak oka van, én egy potenciálisan tök jó partnert vesztettem így el, sajnálom.
2022. dec. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

úgy, hogy elfojtás helyett megéled (bizonyos keretek között persze, szóval nem megcsalásra gondolok).

hanem arra, hogy fantáziáld ki magad jó alaposan az illetőről, és egy idő után már nem lesz olyan érdekes, nem lesz "tiltott gyümölcs" jellege

és tölts vele több időt melóhelyen, és előbb-utóbb ki fognak ütközni a negatív tulajdonságai is, ami után már nem fogod olyan vonzónak látni

ha pedig továbbra is nagyon érdekes és vonzó, és tényleg tutker bejöttök egymásnak, akkor tényleg itt az idő átgondolni, kivel akarjátok folytatni a továbbiakban.

2022. dec. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
A #2-esnél a pont, a fő bibi a meglévő kapcsolatodban van. Ha el is tereled a figyelmed a kollégádról akkor jönni fog egy másik ember aki ugyanúgy "megmozgat". Ismered a mondást: üres pohárba könnyű vizet tölteni. A "víz" egy újabb vágy meg úgyis megtalál. Ne a tüneteket kezeld, hanem a fő gondot!
2022. dec. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%
Ha újról álmodsz, a réginek annyi. Hagyd el a jelenlegit, és keress valakit, aki nincs kapcsolatban. Vagy várd ki míg a kollégád is szingli lesz.
2022. dec. 3. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
#3-as vagyok, én azért annyira nem innék rá mérget, hogy nem-e esetleg csak egy átmeneti fellángolás. velem is megesett, hogy ideig-óráig nagyon vonzott valaki a munkahelyemen és nem tudtam kiverni a fejemből. az segített, amiket leírtam. (persze továbbra is kedvelem az illetőt, de ezen felül semmi extra)
2022. dec. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!