Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Házasként van még olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasként van még olyan közèpkorú nő itt, aki férje helyett mást kíván? Ha van, hogyan tudta kielégíteni vágyait? Megcsalással?

Figyelt kérdés
Nem szeretnèk ilyen hűtlenségi játèkba belemenni, már így is gondolatban az voltam es gyötőr a bűntudat.Egyszerűen nem a férjemet kívánom, hogy szexeljen velem ,hanem mást.Ès a másik férfi szeretne legalabb egyszer dugni velem. Mit tennétek ? Elfogadja minden házas nő a monogámiát akkor is ha ferje nem elègiti ki? Abba is beleborzongok hogy tõbbè nem lesz egy normális orgazmusom...ès mèg nem 50 èves vagyok. (Persze hàzassàg elején ilyen gondunk nem volt, vele meg ezt eszembe sem jut hogy megbeszeljem, az ki van zarva)

2022. dec. 7. 14:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Ha tőle nem kapod meg akkor lépj!
2022. dec. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Pont azért jut eszedbe ilyen, mert otthon nem kapod meg amire vágysz.


Nekem is volt dolgom más feleségével tartósan, hasonló okok miatt (én egyedülálló voltam).

2022. dec. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%

Nem értem a kérdésed. Ha egyszer házas vagy, akkor akármit csinálsz, az megcsalás. Hogy máshogy akarnál lefeküdni valakivel? XD Ha van párod és nem vagy házas, az is megcsalás, ha nem tud róla... :D

Mi bajod van neked, mert nem értem tisztán... :D

Hát válj el és nem kell hűtlennek lenned. Itt más út nincs. :D

2022. dec. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
53%
Kamu!
2022. dec. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%

Kb másfél év után léptem félre először, amit el is mondtam a férjemnek, sőt részemről magától értetődött, hogy vége is a házasságnak. Könyörgött, hogy maradjak, szexelhetek is másokkal. Így is teszek, bár eleinte furcsa volt, de szeretem a szabadságot!!

34N

2022. dec. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%

Szóval beleragadtál egy érzelmileg, testileg kihűlt lapos, elszürkült kapcsolatba. Hát ilyenkor van három választásod

a) a hűtlenség útjára lépsz (annak az erkölcsi és lelkifuri oldalával együtt - bár ami jár az élettől az jár);

b) szenvedsz és megvonod magadtól a jót;

c) megpróbálod helyrehozni a kapcsolatod ha nem működik akkor meg komolyabban gondolkozni így akarod-e eltölteni a hátralévő életed.

2022. dec. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 GFman ***** válasza:
100%
Tegyük fel, hogy megtörténik a másikkal és jó lesz vele a sex. Akkor meg lehet azon fogsz kattogni, hogy újra szeretnéd vele és azon leszel, hogy találj rá újabb alkalmat,lehetőséget a férjed mellett.Lehet megtörténne egyszer,kétszer,háromszor és az is lehet,hogy utána már inkább szabadulnál a férjedtől csak,hogy a másikkal lehess.Szóval a végén csak a megcsalás marad vagy a válás vagy mindkettő, vagy a nyitott kapcsolat,ha a szeretet többet jelent a sexnél.A prostikhoz járó pasik többsége is kapcsolatban él,családja van.Ők is azért csalják a párjukat a rosszlányokkal, mert otthon nem azt kapják amit szeretnének.
2022. dec. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%
Egyre több a toketlen férj.
2022. dec. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Picit mintha értelmetlen lenne a kérdésed :D Nem akarsz megcsalásba bele menni, de azért bele menjél-e...


Én nem férjem helyett, hanem mellett tudnék elviselni más férfit is. DE elfogadom a monogámiát...Azt hiszem egészen addig amíg biztos alkalom nem adódik.

2022. dec. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
70%

Én is voltam már ilyen helyzetben, szeretem a férjemet, de nincs szexuális életünk.

Egy ismerős férfihoz elkezdtem vonzódni, jóban lettünk, egyre jobban odavoltam érte, de úgy alakult, hogy nem lett köztünk semmi, csak addig jutottunk, hogy beszélgettünk szexuális dolgokról. Volt olyan is, hogy panaszkodtam neki a rossz házasságról, de nem kezdeményezett, én pedig nem mertem.

Persze így is bűntudatom volt, mert gondolatban a másik pasira vágytam. Biztos rettenetes bűntudatom lett volna, ha történik köztünk valami, de közben mégis erre vágytam. Tudom, furcsa ez a kettősség.

Sajnos az ismerősömmel már nem tartjuk a kapcsolatot, elköltözött.

2022. dec. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!