Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Házasként van még olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasként van még olyan közèpkorú nő itt, aki férje helyett mást kíván? Ha van, hogyan tudta kielégíteni vágyait? Megcsalással?

Figyelt kérdés
Nem szeretnèk ilyen hűtlenségi játèkba belemenni, már így is gondolatban az voltam es gyötőr a bűntudat.Egyszerűen nem a férjemet kívánom, hogy szexeljen velem ,hanem mást.Ès a másik férfi szeretne legalabb egyszer dugni velem. Mit tennétek ? Elfogadja minden házas nő a monogámiát akkor is ha ferje nem elègiti ki? Abba is beleborzongok hogy tõbbè nem lesz egy normális orgazmusom...ès mèg nem 50 èves vagyok. (Persze hàzassàg elején ilyen gondunk nem volt, vele meg ezt eszembe sem jut hogy megbeszeljem, az ki van zarva)

2022. dec. 7. 14:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
83%
Ne legyen bűntudatod, csak élvezd ki. A lénseg ne tudja meg senki. Szó szerint senki csak ti ketten. Gondolom válás gyerekekek, vagy egyéb okok miatt nem jön szóba, meg mint írod szereted is. Sokan egyből ugye ezt tennék, válnának. Viszont ha szereted akkor minek? Egyebként még a férjed is jobban jár, ha szeretőd kesz, mert nem leszel feszült, gondolom ha nincs szex vele is az vagy. Sok kapcsolatot dúlt szét már szerető, de sokat tudok személyesen is, amin javított. A lényeg, hogy tényleg senki ne tudja meg.
2022. dec. 8. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

a 3# jól irtja…

A férjed ezt mind tudja?

Pl: A szex nem kielégítő számodra…


Nézd, szerintem o ezt mind tudja és érzi hogy ez a kapcsolat nem jó már nem működik.

Kérdezd meg tőle hogy o boldog-e , egy férfinek többre van szüksége.

2022. dec. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Aonime ***** válasza:
0%
Úr isten, mint egy csitri úgy akar viselkedni 50 évesen, vegyél egy vibrit és húzzál a fürdőbe, én szégyellném magam a helyedbe
2022. dec. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindent ki kell próbálni egyszer !
2022. dec. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!