Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha a párotok szex függő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotok szex függő lenne. De ti nem vagytok képesek kielégíteni őt. Engednéttek neki hogy mással leggyen? Persze megbeszélés alapján.

Figyelt kérdés

2020. febr. 29. 16:07
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Mással lehet, de nélkülem. Nekem egy kapcsolatban legelemibb követelmény a hűség. Érzelmi és fizikai téren egyaránt.
2020. febr. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy #1 írja. Én elengedném őt és az egész kapcsolatot, mert nem tudnék együtt élni semmiféle függőséggel.
2020. febr. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Soha.
2020. febr. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert nem a magántulajdonom. Kell hogy megkapja amit nem tudok megadni neki. Számomra nincs értelme két fiú közötti megcsalásnak.
2020. márc. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem engedném, hogy mással legyen. Ha mégis megtörténne, akkor abban a kapcsolatban nem volt hűség és véget is érne azonnal a kapcsolatunk.
2020. márc. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Croissant0101 ***** válasza:
100%

Vége lenne a kapcsolatnak.


A szexfüggőség sem mentség a megcsalásra. Illetve ez a függőség, mint a többi kezelhető.

2020. ápr. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nincs szó megcsalásról. Minden szexuális kapcsolat ami a párotok és más valaki között történne az megbeszélés alapjánn menne végbe.
2020. ápr. 18. 18:27
 8/8 Croissant0101 ***** válasza:
100%

Akkor úgy mondom, hogy nekem menne azzal a tudattal a vele való együttlét, hogy tudom éppen mással szexel, majd utána hozzám jönne haza és mondaná hogy szeretlek stb.


Ha valakit szeretek, akkor vele akarok lenni és nem mással. Ha tudom, hogy szexfüggő vagyok, és ezáltal rossz a párkapcsolatom, mert lássuk be nem lenne felhőtlen, akkor megteszem érte, illetve magamért azt, hogy elmegyek egy anonim csoportba, ahol tudnak segíteni. Ha tudom, hogy gondom van, és ez nem normális, akkor ténylegesen megoldom, nem pedig meggyőzöm a párom, hogy nekem ez kell. Ettől még a gond, hogy függő ugyanúgy megmarad.

2020. ápr. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!