Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jelenleg egy nagyon szép de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelenleg egy nagyon szép de kis mellű barátnőm van. Más is gondol ilyenkor szex közben valelyik nagymellű exére?

Figyelt kérdés
2022. dec. 13. 06:25
1 2
 1/15 StevenUp ***** válasza:
100%
Nem, nekem sosem volt "nagymellű" csajom. Szóval általában arra gondolok akivel éppen szexeltem
2022. dec. 13. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

miért kell már korán reggel provokálni?

de hogy a (buta) kérdésre is válaszoljak: nem, nem gondolok a nagy mellű exemre - pedig volt több is igen nagy mérettel - mert azé tetszik és szép, akivel vagyok

2022. dec. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Eskü h nem provokálni akartam!!!
2022. dec. 13. 07:01
 4/15 anonim ***** válasza:
nem szeretem a nagymellu csajokat. tehat inkabb kerulom oket.
2022. dec. 13. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én bevallom, hogy néha igen. Nekem a mellméret igen fontos, de sajnos időről-időre jön egy B kosaras lány, akinek úgy tűnik, hogy azért jó melle van. Befűzöm, felszedem, aztán kiderül, hogy a melltartó meg a ruha miatt tűnt csak jobbnak. Aztán amikor oldalról vagy lovaglóban csinálom, megfogdosom a mellét, akkor beugrik, hogy ja... értem, ez nem olyan, mint XY nagymellű ex. De csak ennyi, nem jut mindig eszembe.
2022. dec. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem, nekem a kismellűek jönnek be. Hamarabb gondolnék a te csajodra.
2022. dec. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
De még mennyit.
2022. dec. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én arra gondolok hogy a jelenlegi párom miket csinálhatna még.
2022. dec. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Amúgy is ki az a marha aki pont egyik exére gondol mikor az aktuális barátnőivel csinálja ?


Csak valami kitaposott, kidobott papucs lehet az ilyen 🤣

2022. dec. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

9.

Jah...mekkora gáz már...:D

2022. dec. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!