Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiú akivel már 3 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akivel már 3 éve minden nap beszélünk a volt barátom legjobb barátja de a fiú többet akar de én nem szeretném a barátságunk tönkre tenni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A fiú egyre többet kitér a témára hogy mi lett volna ha nem ismerem meg a volt barátom és nem tudom meddig bírjaígy hogy nincs köztünk semmi. Viszont elveszteni meg nem szeretném mert nagyon fontos nekem. De mint pasi nem hiszem hogy kezdenem kéne vele. Szerintetek?
2014. máj. 2. 01:07
 1/5 anonim ***** válasza:
már elvesztetted
2014. máj. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerelmes lett beléd és mivel Te nem hagyod, hogy több legyen, így elveszíted majd... Vagy összejössz vele és megmarad Neked jó esetben vagy elveszíted... :)
2014. máj. 2. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nincs barátság! Mivel ő többet akar. ha nekedis bejönne akkor nem törődnél a barátsággal. amúgy ez már veszett fejsze. de próbáld ki vele a kapcsolatot. ha barátnak jó volt, lehet párnak is jó. :)

28F

2014. máj. 2. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nemet mondasz, akkor már végeztetek....
2014. máj. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Igazat írnak! Így mivel te nem szeretnél vele olyan kapcsolatot amit ő szeretne akkor hamarosan bukta....Ő bármit mond neked és kedveskedik vagy próbál a kedvedbe járni akkor neki csak a kapcsolat számít! Ezt a dolgot akarja elérni bármi is van és próbál elcsábítani a szavaival :)
2014. máj. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!