Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolat utan haversag?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolat utan haversag?

Figyelt kérdés
Fiuk kepesek lennetek egy lanyra akit nagyon vonzonak talaltok es honapokig szexeltetek vele, kesobb haverkent tekinteni ra? Vagy abban fogtok remenykedni hogy lesz meg vele szex?
2022. dec. 29. 10:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Reménykednék
2022. dec. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Es be is mernetek direktbe probalkozni vagy csak ovatosan?
2022. dec. 29. 10:56
 3/18 anonim ***** válasza:
Hekyzettől függ,de biztos utalnék rá.
2022. dec. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én éppen ilyen szitúban vagyok! f.
2022. dec. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Minden ember és minden helyzet más és más.

De egy valamiben nagyon sok férfi hasonlót, mégpedig, hogy szexben reménykedik, mindig minden körülmények között. Teljesen mindegy, hogy az egy szexkapcsolatból lett haverről, a gyereke szexi óvónőjéről, vagy kacér dohánybolti eladóról van szó, egy férfi mindig gondol a szexre és kicsit mindig reménykedik benne, hogy összejöhet.

Persze más kérdés, hogy melyik szitunak mennyire van realitása és mennyire gondoljuk komolyan... de egy kis reményt mindig megtartunk magunkban.

2022. dec. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Elképzelhetőnek tartom, de ez nagymértékben függne attól, hogy milyen módon lett vége, hogyan szakítottunk!
2022. dec. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
En lanykent fejeztem be, mert mar nem volt kedvem...
2022. dec. 29. 12:13
 8/18 anonim ***** válasza:
#7! És hogyan szakítottatok? Haraggal vagy barátilag?
2022. dec. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Volt egy kis osszeveszes, ami nagy reszt az en hibam volt... De joban maradtunk. Csak tobbszor amikor talalkoztunk azt ereztem hogy o remenykedik valamiben
2022. dec. 29. 12:17
 10/18 anonim ***** válasza:

#9! Ő reménykedik! És te mit szeretnél?

Van új pasid? Hogy érzed magad vele? Vagy esetleg jobb lenne a régivel újra?

2022. dec. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!