Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolat utan haversag?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolat utan haversag?

Figyelt kérdés
Fiuk kepesek lennetek egy lanyra akit nagyon vonzonak talaltok es honapokig szexeltetek vele, kesobb haverkent tekinteni ra? Vagy abban fogtok remenykedni hogy lesz meg vele szex?
2022. dec. 29. 10:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
#9! Tedd félre a női büszkeségedet és beszéljétek meg a közös dolgaitokat! Lehetséges újra kezdeni ha mindketten szeretnétek!
2022. dec. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Van pár ilyen nőismerősöm.

Mivel elég jól ismerem magam, pontosan tudom, hogy csak azért jartam velük össze, mert nem volt éppen normális nőm.


Ők meg pont ugyanígy voltak velem, miután egyertelmű lett, hogy nem fogok velük kapcsolatot kezdeni.

Így a többségükkel jóban vagyok neha beszélek velük.

2022. dec. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nőként voltam ilyen szituban. Addig jártunk össze, amíg lett egy kapcsolatom, akkor megbeszéltük hogy maradjunk csak barátok. Jó viszonyban maradtunk, de idővel a srác megszakította velem a kapcsolatot, mert kiderült hogy a szexen kívül semmi nem tartotta össze a "barátságunkat"...
2022. dec. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
#11 nem tehetem... :D o nem hiszem hogy belemenne a buszkesege miatt, van mar neki mas..
2022. dec. 29. 17:03
 15/18 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés. Pasiként sosem voltam ilyen helyzetben. De tényleg nagyban függne attól, hogy hogyan és miért lett vége.


Ha pl. azért mert a lány összejött valakivel és komoly a dolog, el tudnám fogadni, hogy van egy határ és tiszteletben tartanám.


De ha csak úgy egyik napról a másikra kijelentené, hogy nem akarja ezt így folytatni, tudni akarnám, hogy mi az oka. Úgy nehezebb lenne elviselni.

2022. dec. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Exemmel, akivel szexkapcsolat volt a napokban összetalálkoztam. Rákérdezett hogy alakulnak a dolgok az új pasimmal és miután mondtam, hogy nagyon jól közölte, hogy ha bármi gond lenne ő mindig nyitott lesz a szexkapcsolat alkalmi, vagy rendszeres folytatására.


Szóval reménykedik.

2023. jan. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Én ha meg is próbálnék haverként tekinteni rá nem menne szerintem, mert kívánnám vele a szexet.


Főleg ha meg is volt egymással a kémia.

2023. jan. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Volt már ilyen. A haláláig tartó barátság lett belőle.
2023. jan. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!