Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek? Kezdek besokalni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Kezdek besokalni, nekem ez így nem jó.

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Történet a következő, leginkább röviden és tömören leírva.

2,5 éve vagyunk együtt párommal, én 21F, ő 23N.

Nos a probléma az, hogy jelen esetben közel 2 hónapja nem volt szex, de olyannyira nem, hogy ezalatt a kettő hónap alatt semmi szexuális ingert nem éreztem/nem kaptam tőle.

Imádom szeretem, de nekem ez így rettentő rossz.

Gondolkodtam már alkalmi szexpartneren/szexpartnereken.

Csúnya dolog tudom, viszont lenne hozzá lelkiismeretem.



2022. dec. 27. 22:11
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
0%
dobj egy üzit
2022. dec. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem köt össze semmi, akkor miért maradnál vele ilyen fiatalon?? Nem lesz jobb a helyzet, sőt idővel rosszabb. Miért várod meg azt az időt??
2022. dec. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Kedves #2, kérdésed nagyon jó. Tényleg szeretem, ennyi csakis a válaszom kérdésedre. Sajnos tisztába vagyok azzal is, hogy idővel sem lesz jobb, sőt rosszabb. :(
2022. dec. 27. 22:17
 4/33 A kérdező kommentje:
Ugyanakkor mindezekbe belegondolva sem tudom neki azt mondani valamiért, hogy akkor good bye.
2022. dec. 27. 22:17
 5/33 anonim ***** válasza:
68%
Van egy rossz hírem: lehet, hogy ő nem csak gondolkodott szexpartnereken. Nem lehet, hogy van valaki más is a képben, ezért nem kíván téged? Az azért elég furcsa, hogy egy nő hónapokon keresztül ne kívánja a párjával a szexet, főleg abban az életkorban, amikor a legjobban tombolnak a hormonok.
2022. dec. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

Kedves #5, sajnos párszor eszembe jutott nekem is ez a dolog főleg, hogy mostanában valahogy mindig idő után ér haza a melóból, ha dolgozik.

Tehát tegyük fel eddig hazaért fél 7-re, mostmár 7 után kicsivel.

2022. dec. 27. 22:20
 7/33 anonim ***** válasza:
86%
#6: Hát akkor ideje lesz tisztáznod a helyzetet, bár valószínűleg hárítani fog. Említsd meg neki, hogy neked is vannak igényeid, és hogy szexuális elhidegülést érzel a részéről, van-e ennek valami oka. Ha úgy látod, hogy ő nem nyitott az értelmes, normális beszélgetésre, akkor megmondhatod, hogy kap 1-2 nap gondolkodási időt, és ha nem látsz a részéről törekvést arra, hogy tisztázódjon a dolog, akkor vége.
2022. dec. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

28 éve vagyok a férjemmel, 43 éves vagyok, de nem volt olyan hét(nagy ritkán terhesség alatt, szülés után) hogy ne legyünk együtt legalább 1x.

Mi lenne ha megbeszélnétek, nyiltan, nem sunyiba dugnál félre, mondjuk nem tudom milyen az a nagy szerelem, hogy el nem küldöd, de lazán megcsalod.

Meg mi a terv majd évente 1 szex, vagy annyi sem, és ez a vágyad 40-50 évig, ja kb első gyerek után nem is lesz több szex.

2022. dec. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Hát barátom ennek a kapcsolatnak szerintem off... oka van, hogy a párod miért nem vonzódik hozzád, csak még nem közölte veled. Az okot sem nehéz kitalálni mi lehet - érzelmi elhidegülés. Lehet te szereted a csajt, de ő már nem. Félrelépés helyett, inkább ezt fogadd el magadban és zárjátok le ami nem működik!
2022. dec. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképp érdemes lenne először vele megbeszélni ezt, megkérdezni, hogy mi ennek az oka, hogyan lehet változtatni és csak a válasza után, annak tükrében dönteni arról, hogy mi legyen a jövőben. A legtöbb esetben amúgy egy kapcsolat végét jelenti, ha már nincs a felek között semmilyen szexualitás, de nem biztos, hogy ilyen egyszerű! Szóval szerintem beszélj a barátnőddel erről, és őszintén mondd el neki, hogy hogyan érzel, mert teljesen jogos!
2022. dec. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!