Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatal lányok, ti pár éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lányok, ti pár éves kapcsolat alatt egyszer sem gondoltátok hogy jó lenne néha egy alkalmi titkos szexkapcsolat? Hol keresnétek hozzá partnert?

Figyelt kérdés
Az alkalmi szexpartner kereső oldalakat ismerem, de még előfizetéssel sem sikerült még beszélgetésbe sem bonyolódni.. 26F
2023. jan. 1. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy 6 éves kapcsolatom, ő volt az első minden tekintetben de azért még bennem volt, hogy ki akarok próbálni ezt azt. Akkor pl egy random edzőtermi beszélgetés vezetett odáig.

De innen az oldalról is ismerkedtem már nem rég. 22L☺️

2023. jan. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
6%
Nem lány vagyok, de a kérdéshez kapcsolódik. NE gyere össze olyan nővel, aki nem élte még ki magát, hacsak nem vagy cuck hajlamú.
2023. jan. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2023. jan. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kerestem, keresem,de néha belebotlok helyzetekbe szinte bárhol, amiből szex lesz. 5 éve vagyunk együtt a párommal, néha jó a változatosság, az izgalmas idegennel szex.

Volt, hogy munkahelyi továbbképzésen találkoztunk, volt akivel strandon,szórakozóhelyeken,szigetfeszten,ahová járok masszázsra ott is volt pár stb


22L

2023. jan. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a barátnőm gyakran félre lovagol de szerintem ez nagyon izgató.
2023. jan. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!