Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak szerintem fura akar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem fura akar szexkapcsolatban is ekkora korkulonbseg?

Figyelt kérdés
Egy haverom aki egyebkent 25 eves, nemreg szakitottak a csajaval (aki 23 volt). Meselte hogy egy 40 eves novel jar ossze.... Mondtam neki hogy ez szerintem kicsit offos, es mondta hogy hat igen tudja de amugy jokat beszelgetnek meg jol nez ki... Nem tudom hogy ennyire nem jon ossze mas, vagy ez milyen lelkiallapotra utal?
2023. jan. 6. 09:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak ilyen 20-on éves csajokkal voltál, el se tudod képzelni, mennyivel másabb egy 40-es nő!

Ha kifogsz egy jót. Mindent, de szó szerint mindent csinálhatsz vele az ágyban és ő is megcsinál mindent. Ők már ritkán szégyellősek.

2023. jan. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Így van, ahogy az első mondja. Egy 40-es nőnél már nincs olyan, hogy "jaj, fáj a fejem". Egy 40-es nő él-hal a f*szért.
2023. jan. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ahogy az sem furcsa, ha a pasi idősebb 20-30 évvel...

A kor csak egy szám. Ha egyébként jól érzik magukat együtt, nem mindegy, hogy ki hány éves?

2023. jan. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Nem furcsa. A szex pedig nem a kortól függ, mert ha nem ismeri úgy önmagát, lehet akármennyire idősebb. 28-30 éves korom körül három negyvenes nővel is voltam és ami nagyon megfogott bennük hogy megbízhatóak voltak, jobban fogalmazva tudták mit akarnak, nem volt egyik sem párkapcsolat de előfordult hogy együttlét után leültünk valahol kávézni vagy kajálni és beszélgetni.
2023. jan. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalén nem baj az ha valamelyik idősebb.

NAgyon gyerekek vagytok ha ez egyáltalán téma is nálatok.

2023. jan. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 $$$$$ ***** válasza:

Semmi baj nincs vele szerintem. Nekem 21 évesen volt pár jó éjszakám egy 43 éves nővel. Utana abbamaradt mert én kapcsolat centrikus vagyok.Csak akkor egy szakitás utan pont összejött. Nem bántam meg. Jó volt. Jelenleg kapcsolatban vagyok. Nagyon szeretem a baratnőmet.De ha szingli lennék és megint úgy alakulna hogy lehetne dolgom egy 40-50 közti nővel ismét belemennék. Mert nagy élmény.

22/F

2023. jan. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes...de nem tudom nekem miért fura ha a nő az idősebb...

Pedig negyvenes pasikkal sokszor voltam együtt, az valahogy izgatónak számított...


21L

2023. jan. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Teljesen rendben. Erre valóak a szexkapcsolatok. Kísérletezni, kalandozni.
2023. jan. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!