Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most tényleg vannak olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg vannak olyan lányok, akik punci helyett csak az anális szexet engedik?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor szüzességi fogadalom, vagy fogamzásgátlás az okod?

2023. jan. 9. 19:10
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
21%

#31


De itt most nem arról volt szó, hogy te mint pasi akarod-e pegginget, hanem, hogy a nő akarja-e az anális szexet...

2023. jan. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
81%

30/


Hát ez tényleg nem normális,a vallással egy gond van olyanok mint a szektások.Kivétel aki csak magában hívő és nem jár templomba meg gyülekezetbe.

2023. jan. 29. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 orton ***** válasza:
0%
#32 ez csak akkor lenne viccess, ha kétértelműen fogalmaztam volna, de azért szép próbálkozás.
2023. jan. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
84%

#34

Nyugi, vicces volt az 😉

"En imadom az analt mint ferfi"

Azért, ez eléggé kétértelmű. De még a mondat folytatása, meg a többi rész is 😃

2023. jan. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 orton ***** válasza:
15%

Hiába, nem segíthetek ha ez a fétised. Én is kavartam egy csajjal egyszer, aki megrögzötten akarta magával elhitetni, hogy legalább biszexuális vagyok, mert ő arra gerjedt.


Mit lehet tenni? Pfff ...NŐK

2023. febr. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem és a hitem szerint a vallás nem a szüzességet követeli meg, hanem a Tízparancsolat hatodik (sex*) parancsa, hogy ne paráználkodj. Isten parancsa, hogy szeressétek egymást és sokasodjatok. (Nem fűvel-fával, hanem találjátok meg az igazit és legyetek hűségesek egymáshoz.) A képmutató farizeusok nem jutnak be Isten országába, ellentétben a természet parancsának engedelmeskedőkkel.

Akár hiszel, akár nem, a természet az egészséges szexet igazolja.

2023. febr. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
68%
#37 A természet az igazolja hogy az élet utat törjön magànak. Sokasodjunk minél szìnesebb legyen a genatika àllomàny. A te àllìtàsod szembe megy evvel szóval nem , a természet azt szeretné hogy mindenki paràznàlkodjon össze vissza , az àltalad képviselt vallàsi dogmàk ìrjàk elő/korlàtozzàk az embereket.
2023. febr. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim válasza:
100%

csak anál szex alatt tudok elévezni

tény, hogy nem csak ezt engedem de jobb ha én is évezem az együttlétet nem csak az egyik fél. :)

29N

2023. febr. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
42%

39/


Valószínűleg ennek is van valami oka tudatalatt. Mivel sokszor lelki dolgok miatt nem megy a hüveji vagy akár csikló orgazmuz.

2023. febr. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 orton ***** válasza:
Akkor az ő lelke a seggében rendben lenne?
2023. febr. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!