Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ő még akar úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ő még akar úgy hozzám közeledni?

Figyelt kérdés
Egyik fiú barátommal kicsit közelebb kerültünk egymáshoz, baráti társaságon kívül is eljártunk ketten talizni. Nekem érzelmeim alakultak ki iránta, ő pedig észrevette, hogy belészerettem. Azt mondta, hogy neki sem vagyok semleges,és kifejezetten vonzónak és érdekesnek tart. A vége az lett hogy bár nem akart kapcsolatot, de rendszeresen csináltuk. Többször megállapodtunk hogy tolni fogjuk a barátság irányába a kapcsolatunkat, de mindig felülírta a szexuális vonzalom és egymás nadrágjában kötöttünk ki. Az utóbbi időben kicsit sok lett bennünk a feszúltség, részemről a viszonzatlan szerelem miatt, sokat veszekedtünk, és a vége az lett hogy megbeszéltük, hogy ugyanúgy beszélgetünk, talizunk, de a 18+-ot teljesen kivezetjük a kapcsolatunkból. Utólag hozzátette hogy megnézzük hogy mennyire működik. Ha ilyet mondott akkor szándékában áll rám mászni mikor újra kettesben leszünk?

2023. jan. 9. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Két dolog lehetséges abból amit leírtál.


"megnézzük hogy mennyire működik".


Az első, hogy nem biztos, hogy ki fogja bírni szexuális közeledés nélkül.

A második, hogy nem biztos, hogy a barátság ezek után már fog működni.

2023. jan. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt arra mondta mikor mondtam hogy vonjuk ki a 18+-ot a kapcsolatunkból, akkor válaszolta hohy rendben, nézzük meg mennyire működik
2023. jan. 9. 21:12
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez kb azt jelenti, hogy "meglátjuk hogy alakul". Nem tudja előre ő sem, hogy meg tudja-e állni és azt sem, hogy ez így menni fog-e köztetek szexualitás nélkül..
2023. jan. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ja akar még hozzád közeledni "úgy is" - ami a kérdésed alapján neked sem lenne ellenedre. Szerelmes viszont nem valószínű hogy lesz, ha eddig nem lett az. Szóval baby, ha az érzelmi részét nézed akkor ez egy zsákutca.

Nincs gond a barátság extrákkal, sem a szexkapcsolatokkal - egészen addig amíg az egyik fél be nem szerelmesedik a másik meg nem. Nálatok viszont ez a pálya, szóval ha elfogadsz egy tanácsot. Zárd le a dolgot, nézz olyan kapcsolat után ahol viszonzást is találsz mert így csak szenvedni fogsz.

2023. jan. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Majd ha újra kanos lesz úgyis meghág
2023. jan. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Velem ugyanez volt, mi meg 2 honap szunetet is tartottunk hogy ez ne tortenjem meg... Direkt etterembe akartam menni hogy jo messze uljon, es hat azert zaporoztak reszerol az utalasok.. Amikor nem akartam felallni es athajolni valamiert az volt a reakcio hogy de kar pedig milyen szivesen nezi ahogy hajolgatok.Non-stop olyan storykat hozott fel amiben a koztunk levo szexre utalt, sot meg azt is kellett mondnia hogy milyen jo volt stb... Nem mert rammaszni vagy konkretan kimondani de azert erezheto volt hogy neki mire megy ki az egesz...
2023. jan. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!