Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem akar közeledni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar közeledni hozzám a lány?

Figyelt kérdés
Van egy lány a suliban, akivel nagyon régóta beszélgetünk. Szerelmet is vallottam már neki egy jó ideje. A csaj folyton engem néz a suliban, arra akar menni amerre én, szóval keres. Tetszem neki és azt mondja hogy az illatom nagyon bejön neki, meg a hangom is. Mindig nagyon zavarba jön a lány mikor meglát engem. Bejövök neki. Próbálok hozzá közeledni...van mikor elfogadja és ő is közeledik felém..mondja hogy mennyire cuki vagyok és hogy mennyire imád, de van mikor még rám sem ír facebookon sem. Egy szóval, tanácstalan vagyok és már 3 hónapja fűzöm a csajt. Nem tudom hogy hagyjam vagy ne. Talizni sem nagyon akar, de akkor nem értem mindek csinálja ezeket. Ha valaki esetleg tudja a megoldás, bár azt nagyon kétlem, mert ez az egész megfejthetetlen, akkor kérem szépen adjon rá értelmes válasz. Nagyon köszi előre is.

2017. febr. 1. 00:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Beszélj vele ezekről. Mond észrevételeid, tedd fel kérdéseid.

Igen!, ez ilyen egyszerű.

2017. febr. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
igen, beszélj vele, ez jó ötlet. valószínűleg félénk nagyon. esetleg fél egy kapcsolattól, hiszen még nagyon fiatalok vagytok, gondolom.
2017. febr. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Én 17 vagyok, a csaj pedig 16.

Beszéltem neki vagy ezerszer ezekről, de konkrétan nem adott válasz hogy mit akar. Egyszer a közelemben akar lenni, egyszer pedig nem.

2017. febr. 1. 00:43
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem csak kéreti magát, kíváncsi mennyire akarod őt, meddig vársz rá. Próbáld meg nem keresni, nemis figyelni rá, hátha akkor megteszi azokat a lépéseket amiket szeretnél. Ha meg nem akkor hagyd őt keress mást :)
2017. febr. 1. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%

szerintem nem jó ez a "nem keresni", stb. Ez játszmázás, és ez nem sül el jól az esetek 99%-ban. Soha ne játszmázz, mert egy jó kapcsolathoz nem játszmák kellenek, hanem őszinteség.


őszintén kell beszélni, mondd el, hogy neked nagyon rossz érzés ez a bizonytalanság, és hogy ilyen felemásan viselkedik.

mondd el, hogy te komolyan gondolod, kérdezd meg, hogy van-e kedve veled randizni, esetleg adj neki pár nap gondolkodási időt.

Ha ezek után nem válaszol, vagy továbbra is bizonytalanságban tart, akkor felejtsd el.

Nem tesz jót hosszú távon egy ilyen játék.

2017. febr. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%
Mert csak hülyít téged. Ne foglalkozz vele, keress mást!
2017. febr. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy hülyítene. Mikor komollyá kezdett volna válni a kapcsolatunk, akkor hátrált meg a lány. Igazából ez elég hosszú történet, de gyorsan felvázolom. Nála ilyen éreklődési ingadozások vannak. Taliztunk már párszor, mentünk bálba. Egyszer bál után megharagudott rám, és végülis megbocsátott, de amig megtiltotta hogy odamenjek hozzá addig nagyon hiányoltuk egymást, és aztán taliztunk. Volt csók meg minden, de ez nem az első volt. Aztán elkezdődött a téli szünet. Nem taliztunk az alatt, mert még az a tali után leírta hogy nem tudja hogy mit érez meg ilyesmi. Aztán most végülis ez a helyzet amit leírtam. Eltávolodtunk egymástól, nem beszélgetünk annyit már. Csak nem értem hogy akkor minek mond nekem ilyeneket és miért néz engem, meg akar látni folyton, és keres engem. Aztán másnap pedig nem is beszélünk szinte.
2017. febr. 1. 13:02
 8/13 anonim ***** válasza:
Most már biztos vagyok benne, hogy csak hülyít.
2017. febr. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Jól van. Megfogadom a tanácsodat. Békén hagyom.
2017. febr. 1. 19:26
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

sajnos vannak ilyen emberek. én nő vagyok, velem több férfi is csinált hasonlókat. nagy szemétség, mert érzéseket ébresztenek másokban, utána meg macska-egér játékot játszanak velük, anélkül, hogy történne valami.

aki igazán akar, az nem fog játszani. legalábbis az én élettapasztalatom szerint. az ilyen játékokból nálam sohasem lett semmi.

gondolom, figyelemhiányosak az ilyen emberek, és kell nekik a rajongás, de a kapcsolat nem.

2017. febr. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!