Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért dugdossa az ujját a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért dugdossa az ujját a popsimba a pasim? Nyalás közben nem a puncimat ujjazza hanem a popómat. De a csúcs az egészben, hogy utána lenyalja az ujját. Szerintetek ezt miért csinálja? Más is csinál ilyet?

Figyelt kérdés
2023. jan. 10. 22:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
42%
Szereti a Nutellát.🤮🤮
2023. jan. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
55%
Az én csajaim is imádják a popó ujjazást, szívesen csinálom nekik, a popó lyukuk nyalását is megcsinálom, de az ujj lenyalogatás az már nem normális ...
2023. jan. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Kérdezd meg tőle. Főleg ha zavar vagy kellemetlen neked valami, fő a kommunikáció.

Szerintem biztosra veheted, hogy izgatják őt az anális dolgok…

Az én párom és így kezdte (csak szex közben csinálva) Azóta már egyértelműsítette, hogy kipróbálná az anális szexet.

2023. jan. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!