Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, Hölgyek! Van közöttete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Hölgyek! Van közöttetek is olyan, aki annyira szereti az idegenekkel való szexchatet, mint néhány férfi, vagy titeket ez annyira nem vonz? 30F

Figyelt kérdés

2023. jan. 12. 15:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

#9 - Én amikor elkezdtem részletesen írni sokszor ott lett vége a levelezésnek! Pedig nem vulgárisan és nem érzelem mentesen próbáltam fogalmazni....

Egy levelezés a vágyott és élvezetes dolgok leírása nélkül nem több mint egy "romantikus"regény.

A szexchat ettől több!


#7 voltam.

2023. jan. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Egyébként hihetetlen hogy írod ezt az avatar dolgot...


Játékosabb hangulatomban volt már, hogy vissza kérdeztem, mit szeretne, hány éves legyek, meg ilyesmi.

De valahogy nem volt sikere.

2023. jan. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon sok esetben ez csak egy megjátszás

Az ujjai köré csavarják egymást szavakban de ha találkoznának akkor jönne a nagy kopp hogy ez mind csak szinjáték volt

2023. jan. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

#13 Sokszor nem is akarnak találkozni!


Én sem akarok találkozni azzal akivel chat-eltem!


A fantáziámat mozgattam.


F

2023. jan. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

#13

Nem megjátszás, hanem játszás-játszadozás, saját szórakozásra, örömre.

Egy szexchatban nem egymást csavarják az ujjaik köré. Hanem van egyik fél, van másik fél, és középen van a vágy, a fantázia. Amely pontban találkoznak, amihez mindketten kapcsolódnak. Tehát nem egymáshoz.


#12 voltam

2023. jan. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

#15 Tökkkkkéletesen fogalmazot!!!


Lopom a gondolatait!


F

2023. jan. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Én már csak ilyen tökéletesen szoktam fogalmazni 🙃😆😃
2023. jan. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
#17 Minden szituációban?
2023. jan. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs olyan aki minden szituációban jól fogalmaz. Van, hogy félreérthetően, van, hogy helyesbítésre szorul, van, hogy még utólag sem kapcsol, van, hogy túl későn...

A "minden szituáció" az nagyon tág.

2023. jan. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!