Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Napjában 5-6 alkalommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Napjában 5-6 alkalommal hosszan tartó erekció. Mitől lehet 40 évesen?

Figyelt kérdés
Az utóbbi 1 évben arra lettem figyelmes, hogy olyan az erekcióm mint 16 évesen… nem tudom az okát. Vagy talán még sosem volt ilyen.. mi lehet a változás oka? Azt gondoltam ez csak rosszabb tud lenni. Minden ingerlés nélkül be tud következni spontán. A korosztályomból tapasztalt valaki ilyet?

2023. jan. 15. 08:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
28%
És még nem láttál rólam kepet 19/L:P
2023. jan. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Noren1989 ***** válasza:
41%
Vérnyomásod hogy áll, Bátya?
2023. jan. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%

Valószínűleg szervi oka van. Érdemes lenne kivizsgáltatni, hogy normál tartományba van-e a tesztoszteronszinted.

Lehet, hogy te most úgy érezd, gigachad vagy ezzel az adottsággal, de az a helyzet, hogy biológiailag a kamasz fiúknak tényleg szürreálisan magas a libidójuk és utána a 20-as években normalizálódik a rendszer. Ha kiugrik valami maitt, az szervi okokra vezethető vissza.


Bocs, tudom, hogy most kiéhezett nők válaszát vártad... de ez jelenleg egy egészségügyi probléma, még ha nem is érzékeled annak. Apropó, jársz rendszeresen már szűrésre? A prosztatádat ebben az életkorban már érdemes évente megvizsgáltatni.

2023. jan. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
#1 Én sem....
2023. jan. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
18%

Nagyon gyenge önfényezés

Vagy arra vársz csupán az erekciód miatt leszel kapós?

2023. jan. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
64%
Kapuzárási pánik.
2023. jan. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat..

Inkább hasonló gonddal küzdő korosztály válaszát várnám..

Inkább hormonális problémára gondolok.

Elég kellemetlen is tud lenni a dolog..

2023. jan. 15. 10:39
 8/15 anonim ***** válasza:
61%

32éves Nő vagyok. Párom 43éves.

Előtte csak fiatalabb pasikkal voltam. Nálunk ugyan ez a helyzet. Sokkal aktívabb mint a huszonévesek vagy harmincasok. Napjában 3-4 alkalommal is teljesen merev lesz mindenféle ingerlés nélkül. Szexben is másabb.

Csak a jelenlegi hétvégét nézve többet szexeltünk, mint azelőtt exekkel egy teljes héten. Jól is bírja és teljesen merev.

Számomra is nagyon meglepő volt sokáig.

2023. jan. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Oldfire ***** válasza:
83%
Panaszkodsz vagy dicsekszel?
2023. jan. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

6-os

Nincs már kapuzárási pánik, ióta van Sildenafil.

Én nem foglalkoznék vele, nekem is volt hasonló, kb két évig tartott.

Erősen partnerfüggő is. Ha csak egy átlagos partnerrel él az ember, akkor nagyon csökken a mennyiség és állóképesség, esetleg a hétköznapok miatt is. Ha egy túlfűtöttebb nő, akkor meg hajrá :-). És nem mindíg az x orgazmus a cél :-), hanem a játék, élmén-élvezet.

2023. jan. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!