Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párom bevállal olyat amit nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom bevállal olyat amit nem szeret csinálni. Nem lesz így kellemetlen a szituacio?

Figyelt kérdés

Sokáig nem voltam benne biztos hogy a párom miért nem elégít ki szájjal, majd egy alkalommal kerek perec megkérdeztem és azt mondta nem szereti csinálni.

Majd egy beszélgetés során elmondtam, hogy nekem viszont az nagyon hiányzik, nekem az nem pótolható semmivel.

Mondtam hogy véletlenül sem szeretnék ráerőltetni olyat amit nem szeret, főleg nem egy ilyen kényes témában. De hozzátettem hogy őszinte leszek hozzá és nem tudom le tudnék e élni így egy életet.

A lényeg hogy a végére azt mondta hogy akkor majd megpróbálja, valahogy megoldjuk...

Viszont ha oda jutunk nekem az fog az eszembe járni hogy nem szereti csinálni és rosszul fogom magam érezni hogy olyasmit csinál.

Igazából nem is tudom mi a kérdésem, csak tartok az egésztől.



25N



2023. jan. 16. 22:40
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

Ne szólj szám, nem fáj fejem tipikus esete.

Késő bánat.


Vagy elnyomod ezt az érzést, vagy ezentúl te nem engeded neki. Vagy sz*r lesz az egész kapcsolat és jön a megcsalás.

2023. jan. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

Azt esetleg elmondta, hogy miért nem szereti?

Én tiniként alig vártam, hogy belenyalhassak. Nem számított az sem, ha szőrös volt - akkor még nem volt ekkora divat a szőrtelenítés ott lenn.

Szerintem egy egészséges friss p.ncinak igenis izgató illata és íze van.


Szóval nekem ez alapból fura, hogy egy pasi nem szereti.

De lehet volt valami negatív tapasztalata vagy vallásos neveltetésű, ki tudja.

aztan ki tudja, lehet rakap es le se kattan rola:)

amugy hany eves a pasid?

39F

2023. jan. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Nekem is fontos az orális szex. Én nem tudnék olyannal együtt lenni, aki nem csinálja nekem jól, és szívsesen. Oda vissza működik ez a dolog szerintem ideális esetben. Te tudod, hogy neked mi a fontos.
2023. jan. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Hát márpedig ha erőltetnek valamit abban egy idő múlva nem lesz köszönet... akkor te se orálozz neki, avagy keressen olyan nőt aki nem szereti ha nyalják. Te meg egy olyan pasit akit nem kérni kell rá, hanem magától akar neked örömet szerezni (találni fogsz bőven).
2023. jan. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Egy FFI imádja csinálni,a pasid egy kisfiú egy suttyó...
2023. jan. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Soha nem volt olyan ,hogy nem szerettem csinálni.Csinálni akartam mert örömet akartam szerezni.
2023. jan. 17. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Én imádok nyelvel kényeztetni. Pláne egy 25 nőt.

Vagy nem vagy te vagy a puncid vonzó neki vagy az a fickó egy csőd.

40f

2023. jan. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%

Hát igen :-). Ez a pasi nem hozzád való és pont.

Nem is értem, miért vannak együtt olyanok, akiknél a szexualitásban ilyen alapvető nem egyezések vannak.

2023. jan. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Biztos hogy ezt fogod érezni sajnos amit leírtál. Mármint a fejedben az fog járni hogy ezt most nem azért csinálja mert ő is élvezi. Lehet egy időre hanyagolnotok kéne a nyalást (nyugi nem egy életen át) amíg fel nem hozza magától hogy szeretné újra megpróbálni.

Érdekes azért belegondolni, hogy forditott esetben milyen válaszok szoktak érkezni (ha egy nő nem akarja az orált csinálni).

2023. jan. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
55%

Háát bocs, de én is belwfutottam már pár olyan lányba régebben, aki nem akarta az orált nekem. Szét is mentünk elég gyors tempóban.

Régi közmondás, hogy :

A kielégítő szexualitás csak másodsorban elsődleges szempont.

2023. jan. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!