Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ha egy férfi mondja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy férfi mondja nektek,hogy akar veletek szexelni szívesen fogadjátok, vagy elutasítjátok?

Figyelt kérdés
Ha illedelmesen rátérek arra, hogy szexelni akarok, zavarba jönnétek?
2023. jan. 17. 09:36
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

De amúgy tényleg így van, akár szánalmas akár nem ha áll a farok és bedugja néked,akkor szeret téged...

Nők ti hogy mutatjátok ki a szereteteteket?

2023. jan. 17. 10:17
 12/26 A kérdező kommentje:

Miért, akkor neked, csak játszásból kell egy férfi?

Szerintem a legjobb érzés, ha egymásnak kimutatjátok, hogy szeretitek egymást... Ehhez viszont elengedethetettlen a szex...

Eléggé férfi gyűlölő lettél nem?

2023. jan. 17. 10:21
 13/26 anonim ***** válasza:
87%
Neked aztán a szövegértésed nulla.
2023. jan. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
88%
Tényleg nagyon éretlen vagy.
2023. jan. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem ostobaság az elméleted, legalábbis erősen kétlem, hogy tegnap, amikor sétáltam az utcán és utánam kiáltott egy férfi, hogy "dugnálak, csajszi", akkor ő szeretett vagy szerelmes lett volna belém. Azok se szerelmesek belém, akik itt a Gyakorin egy-egy hozzászólásom után írnak, hogy "megraknálak hátulról", "mennyiért szopsz?", "szívesen lefeküdnék veled, mit szólsz hozzá?" és társaik. Aki ismeretlenül lefeküdne valakivel, az nem szerelemből vagy szeretetből teszi, hanem mert vágyik az érzelmek nélküli szexre, illetve a másik fél elért nála egy minimum szintet akár külsőleg, akár a szavai hatására, ami felizgatja.


A szeretet/szerelem és a szexuális izgalom kettő különböző dolog (így nem is feltételei egymásnak) és jó esetben a párodtól mindkettőt megkapod. Nálam eleve a szex egy intim dolog, és csak párkapcsolaton belül teszem meg. A párommal előbb vallottunk szerelmet, mintsem lefeküdtünk volna, mert mind neki, mind nekem egy párkapcsolaton belül az elsődleges dolog, hogy szeressünk valakit, aki viszont szeret minket; nyilván ezt utána lelkileg és fizikailag és fantasztikus szexben is kinyilvánítani, de ismételten, a szex önmagában nem feltétlenül jelent érzelmeket.

2023. jan. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim válasza:
90%

Az ilyen ferfi csak a puncimat szereti, nem engem.

26/L

2023. jan. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
57%

Igazából, ha van már egyfajta bizalmi alap miért ne🤷‍♀️

Legjobb barátommal többször is összefeküdtünk

2023. jan. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Ha a puncidat szereti, akkor az már egy nyert ügy....

A melegek a farkat szeretik, a normálisak a puncit...

A puncid hozzád tartozik tehát a puncidat is szereti meg téged? Igen.

Én a személyiségét, és az egész női testet úgy szeretem ahogyan van!

Ha nem szereted a másikat, akkor ne szeresd.

Ha nem felel meg neked, akkor odébb kell állni nem cseszegetni a másikat ...

Köszönöm, hogy végigolvastátok.

2023. jan. 17. 11:53
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Istenem...

Attól, hogy még le szeretne velem feküdni, nem fog szerelmes lenni belém, vagy mélyebb érzelmeket táplálni irántam, egyszerűen szexelni akar, gyakorlatilag mindegy, hogy kivel.

Nincs olyan, hogy női személyiség vagy test, hiszen minden nő különbözik belül és kívül, nem lehet általánosítani.

Láthatóan se a nőkről, se a férfiakról, se a szerelemről, de mégcsak a szexről sem tudsz semmit.

2023. jan. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Jól látod haver, a nőknek szüksége van FÉRFIRE - így nagy betűvel írva. Amit viszont te írsz az nem Férfi, csak egy két lábon járó f.sz.
2023. jan. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!