Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Cuckoldosok volt olyan hozzáto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cuckoldosok volt olyan hozzátok csatlakozó srác/férfi, aki ragaszkodott ahhoz, hogy barátnőtök/feleségetek puncijába élvezzen el vagy nem szólt, hogy oda fog elmenni és meglepődtetek rajta, amikor megtörtént? F/32

Figyelt kérdés

2023. jan. 23. 08:52
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Az a legjobb, ha jó csúszós lesz és a harmadik fél többet tud élvezni nálam a barátnőmbe
2023. febr. 9. 07:15
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha gumival csinálja ragaszkodhat bármihez ugysem megy bele,gumi nélkül meg mit számit,hisz ez a lényeg azt csinálhat vele amit én,attol vagyok én cuck. Az lenne a baj hanem élvezne bele vagy a feleségem nem jön be neki,vagy valami zavarja. SZÁMONRA AZ AZ ÉLVEZET HA MÁS IS UGY ÉLVEZI A NŐMET MINT ÉN!
2023. ápr. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
90%
Meglepődtünk mert nem szólt előtte, azt gondoltuk majd időben kihúzza, szerencsére feleségem szedett előtte tablettát..
2023. máj. 8. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
#12: Egyetértek, hogy pont azért izgalmas, mert ugyanazt megteheti vele, amit én. :)
2023. máj. 8. 10:00
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Társkereső oldalon nagyrészt kiderül kit választunk,akinek kivánságlistálya van vagy bunkó azzal közöljük,hogy tárgytalan! Akit kiválasztunk azzal személyes találkozáskor mindent megbeszélünk,ha rendben van minden akkor egy idő után mehet gumi nélkül! Utána élvezhet punciba,szájba,testre mi benne vagyunk!
2023. máj. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk államdó beszálló volt egy ismerősöm.Ő a párom puncijába élvezett hármasnál de mikor kettesben voltak akkor is.Kell bizalom hozzá.
2023. aug. 8. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
#16: Ti akartátok így vagy a srác inkább?
2023. aug. 8. 11:33
 18/21 anonim ***** válasza:
55%

#14!


Náluk egy idő után én csak gumival csinálhattam. A szeretőjének nem kellett gumit húznia.

2023. aug. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
#18: Az még dob az izgalmakon vagy ha te nem élvezhetsz bele
2023. aug. 8. 12:34
 20/21 anonim ***** válasza:
57%

#19!


Néha engedte gumi nélkül, de olyankor ha elment vagy én közelítettem hozzá, akkor ki kellett húznom.

2023. aug. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!