Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet esély egy tartós kapcsol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esély egy tartós kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Pár hete ismerkedünk,és az elején rettenetesen nyomakodtam.

Kb 3.randin elvartam volna hogy vegyen el felesegül.

A férfi behuzta a kezifeket,szakitott velem,pedig még nem is voltunk igazából együtt.( a 2.randin már volt szex)

Majd 2 hét szünet után,ismét találkoztunk és elmondta hogy raebresztettem hogy neki abszolút nem való tartós parkapcsolat.

Rengeteget dolgozik,a szabadidejet szereti egyedül tölteni vagy olyan dolgokkal ami szamara fontos.

Egyedül tervez Europa körüli utat stb....


Abban maradtunk hogy néha össze jarunk szexelni,beszélgetni.

A messengeren keresztül való beszélgetésünk 90% a szexről szól


Viszont tegnap volt ez a kibekules ( szex is) szerdán ismét jön ( munka miatt nem tud elobb )

Majd pénteken együtt töltjük a szülinapomat,ahol az összes ismerősöm is itt lesz.

Tehát nem mondanám hogy csak megdug es elmegy,mert közös "programunk is lesz " es remelhetoleg ennél több is.

Megprobalom idovel úgy intezni hogy sokat setaljunk,közös ebedek programok, esetleg egy kisebb nyaralas tavasszal.

Lehet hogy csak az elején megijedt mert túl sok volt neki, es idővel ez az egész parkapcsolatta alakul vagy elég es kenyelmes lesz a szamara ez a barátság extrákkal cimu sztori?

Ti mit tennetek a helyemben?



2023. jan. 23. 14:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Fogd vissza magad! A nyomulásoddal elijesztetted a pasit!
2023. jan. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De hogy erjem el ezek után hogy ne csak szexet akarjon ,vagyis ezt a " barátság extrákkal " dolgot hanem hogy idővel ő érezze hogy többet akar
2023. jan. 23. 14:13
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Minek vagy ilyen tapadós? Hát ez nőként is kiábrándító lenne. Megfojtod szerencsétlent.
2023. jan. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3, ezzel most nem igazan segitesz.
2023. jan. 23. 14:18
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt már buktad. És abban sem vagyok biztos, hogy ő nem csak ennyit akart már az elejétől fogva. Az én véleményem, hogy eleve szexet akart, max nem volt benne biztos, hogy ha nem kapcsolatként kezeli, akkor lefekszel vele. De ez már megvolt, és még mindig benne vagy, így felesleges tovább hazudni. A "programok" pedig még meg sem történtek, koránt sem biztos, hogy ott lesz. Meg ez sem feltétlen jelenti azt, hogy törődik veled, inkább csak nincs jobb programja, vagy úgy gondolja, hogy ha egyből mindentől elzárkózik, akkor dugni sem akarsz majd.

Sajnálom, de vagy folytasd úgy, hogy csak szex lesz, vagy lépj ki belőle. De ne áltasd magad, ebből nem lesz szerelem.

2023. jan. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyenlőre a pasi barátság extrákkal-ot akar nem többet. Ha nyomulsz rá és "zargatod" akkor ismét menekülőre fogja. Nem azzal lehet valakit "megfogni" hogy folyamatosan tukmálod rá magad.

Egyébként bocs, de nem vagy kicsit érzelemfüggő? Dugsz egyet valakivel és máris házasságot vizionálsz. Nem is ismered még igazából a másik embert, de neked már repkednek a pillangók a gyomrodban. Ebből még lesz pár bajod az éledben, a kapcsolatokban...

2023. jan. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
:-(
2023. jan. 23. 14:19
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem gondolom hogy csak szexet akart,mert már bemutatott a fianak es az elején tényleg úgy éreztem hogy komolyan gondolja.
2023. jan. 23. 14:35
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy ne "AKARD", majd akarja ő, ha úgy érzi.. :)
2023. jan. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
3x találkoztatok, és már bemutatott? Nem volt gyanús? Mindenesetre muszáj lesz változtatnod, mert így valóban nehéz lesz kapcsolatot kialakítanod. Túl hamar komolyan veszed, és nagyon naivan állsz hozzá. Egyenes út a csalódásokhoz.
2023. jan. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!