Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy heteró srác miért kéri,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy heteró srác miért kéri, hogy a fenekét kényeztesség?

Figyelt kérdés
Nyaljam, meg simogassam, meg dugjam be az ujjaimat. Ha heteró ez nem izgatja. Rosszul gondolom? Miért nem valja be, hogy biszex? Nem gáz az csak ne tagadja már le. Egy normális 20 éves srác nem akarja hogy a fenekét izgassák.
2023. jan. 24. 08:07
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
15%

Azért élvezitek a végbél izgatást, mert nem vagytok heterok. Nyugi, egy-két görbe este és a haverod fogod lepippantani, de buzulás nélkül, mert nincs abban semmi attól még heterok vagytok :DDDD.


Beteg a csaj is ha megteszi. Nyald is ki a seggét :DDDD.


Hiába, sokaknak az intelligenciája a 80-at is alig veri

2023. jan. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
#11 az intelligencia negatív kitevőjű hatványára te vagy az élô példa. És az ilyen még szexuálisan felvilágosult heterónak tarja magát. Ostoba fajankó
2023. jan. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
65%
11eshez szólnék én is. Elképzelem ahogy szexel, mert nem lahet vmi nagy a szexuális kultúrád. Kb feláll a faszod, minden előzmény nélkül betuszakolod a punába, elreszeled magad, majd megelégedve a teljesítményeddel lefordulsz a csajról. Te lehetsz minden nő álma, te ízig-vérig macsócsávó.😀😀😀
2023. jan. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
84%

Soha nem kételkedtem a pasim szexuális irányultságában, most sem. Szopás közben engem is izgat, ha a heréit is kényeztethetem, és belenyalhatok a fenekébe. Igen, az ujjamat is használom, ha kellően ellazult. Ahogy nekem is a teljességet szimbolizálja, ha a fenekemet is odaadom neki, az is egyfajta teljesség, hogy ő is rám bízza a teste minden létező pontját.

Azt gondolom, hogy 20 évesen elhamarkodott állítást fogalmaztál meg. Változik az ember és változnak a vágyai is. Nincs ebben semmi.

25-30 éves koromig élből elutasítottam az anális szexet, most pedig kimondottan élvezem.

Minél jobban megismered a tested, a másik testét, az ebben rejlő lehetőségeket, annál királyabb lesz a szex.

Hidd el. ;)

2023. jan. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
9%

12es szerintem nem egészen érted a negatív kitevőjű hatványt és egy intelligencia tesztre bármikor elmennék veled (szöveged alapján nem lennél nagy ellenfél) nagy tétben is.


13as az én szexuális intelligenciámba minden beletartozik, aminek a fekáliához, harmadik partnerhez vagy a végbélhez nincs köze, vagy amiről még korábban úgy tudtuk, hogy helytelen.

Simogatás, csókolgatás, beszélgetés, orális szex, közösülés, szinte végtelen a legetőségek száma.


Én elég változatosnak találom, a párom is, hiszen 15év+ után is jól mennek a dolgok (hullámvölgyek azért voltak).


Tudod emelkedni nehéz, de süllyedni nagyon könnyű.

Ma még csak meleg propaganda.

Holnap már állat a párom is normális.

Mindeközben fekáliához vonzódtok, kis pöcs komplexusban azt élvezitek ha a csajotok egy nagy farkú sz_patja d_gja, akár még titeket is, élvezitek ha elvernek, aláznak, ez mind mind egyre alacsonyabb szint. Szóval lefelé mindig lehet.

Én elhiszem hogy a fű jó a kokain jobb a heroin pedig király. De nekem megfelel ez az élet, öröm és bánat, mert látom, hogy lefelé nincs megállás feljutni meg onnan szinte lehetetlen.


14es Meg lehet szeretni mindent, képzeld el sok idő után még egy elrablóhoz is lehet vonzódni. Beszúrnék egy tüsjét a körmöd alá hogy élveznéd amikor kihúzom. A szarás is élvezet, nyilván ahhoz hasonlatos érzés lehet, sajnálom hogy a puncid nem képes akkora örömöt adni nektek, talán túl tág a pasidhoz. A segget azért szeretik a faszik mert szűkebb és könnyen szorítható. De ahhoz kell egy hajlam is, hogy valaki a határt átlépje.

2023. jan. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
#15 húdelekellborulni előtted. Jézusom. A seggemből nem ehetsz komolyan. Elképesztő mekkora magabiztossággal osztod az észt, pedig....hagyjuk is, inkább legyen igazad, nincs kedvem vitázni idiótával, mert agyonver a rutinjával...
2023. jan. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Legalább magának vallaná be aki bi/meleg...
2023. jan. 25. 09:01
 18/25 anonim ***** válasza:

Tényleg ennyire beteg a világ hogy aki elutasítja a szaró nyalogatását ujjazását és azzal szexel amit a természet is arra szánt, az nulla százalék?

Vagy csak itt van egy csomó ilyen beteg állat?

Dugd meg a vér szerinti unokatestvéred mert gyík vagy, szopd le a mostohaapád nincs abban semmi, ezek 70-80%os válaszok itt.

Régebben nagyobb kanok két nő kielégítéséről álmodoztak, ma meg nevet adtak annak (kukkold), hogy a kispöcsü hármasban szexel a nagypöcsüvel, akár ketten is a nejével cumizzák. Hát hol a betegség határa??

2023. jan. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
91%
Nem értem, honnan merül fel egyáltalán a kérdés. Nem attól meleg valaki, hogy ingerekre érzékeny a feneke, hanem attól, hogy férfiakkal vágyik ilyesmire. A ti történetekben hol szerepel másik férfi? Sehol. Ez ilyen egyszerű. Mondom ezt nőként úgy, hogy a párom sosem kért tőlem ilyesmit, de szívesen teljesíteném, ha ez lenne a vágya.
2023. jan. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Tudod a kapcsolatokban a lelki, testi erőszak is fokozatos ám, nem egyből verik agyba főbe a nőt, ez egy folyamat.

Ahogy az ilyen dolgok ha nő irányába vannak (anális szex), az is egy folyamat kezdete.

Fordítva csak szimpla betegség.


Gondolom a toitoi wc nem izgat fel bennetek, vagy mégis? Vagy csak párotok szaros segge? A szar íze, szaga vagy mi??

2023. jan. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!