Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mereven nem jön hátra teljesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mereven nem jön hátra teljesen a fitymám csak kb félig. Petyhüdten semmi baj olyankor hátrajön. Ez fog javulni az idő előrehaladtával vagy nem? Mit lehetne esetleg csinálni? Orvoshoz nem akarok menni, metélést meg végképp nem.

Figyelt kérdés
2023. jan. 26. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia. Korod? Fontos.

Nem megy hatra es szorit is? Vagy csak nem megy hatra. ?

2023. jan. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%

Nem kell orvoshoz menned, de az biztos hogy majd szexelni se tudsz.

Majd eldöntöd hogy melyiket tartod fontosabbnak.

2023. jan. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
Nyujtani, huzogatni kell, de lassan simán megnyulik kitágul a bőr.
2023. jan. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Bill ***** válasza:
100%
Szerintem ez qurvára fitymaszűkület. Lehet, hogy megoldod valahogy a szexet, de soha nem lesz az igazi, ha nem csinálsz vele valamit. A helyedben orvoshoz mennék.
2023. jan. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%

Ezt úgy hívják, hogy részleges fitymaszűkület. Ne érezd magadat rosszul, nagyon gyakori jelenség, csak senki sem beszél róla.


A lényeg: nekem is részleges fitymaszűkületem van és 8 évvel ezelőtt engem is riogattak itt a fórumon, hogy nem tudok majd szexelni, stb.


De elmondom neked a tapasztalatomat: napi szinten tágítgasd, óvatosan. Csak addig, hogy ne fájjon, mert az sem jó, ha traumát okozol a bőrödnek. Zuhanyzás közben is csinálhatod, amikor meleg vízben zuhanyzol, mert a samponnal jól csúszik a megpuhult bőr. Edzheted krémmel is, nekem annak idején a körömvirág krém vállt be.


Aztán eljött a nagy nap és megtaláltam a nagy szerelmemet. Ő is szűz volt, én is az voltam. Mindkettőnknek az volt a filozófiája, hogy a megfelelő emberre várunk, akivel egy egész életet is el tudnánk képzelni, akivel a szex fortélyait közösen, türelmesen meg tudjuk tanulni.


Szóval igen, először fájt egy picit, mert a barátnőm is nagyon szűk volt és a fitymám se volt edzett. De ahogy gyakoroltunk, gyakorultunk: a barátnőm tágult, egyre nedvesebb lett, a fitymám meg rugalmasabb lett.


Ma, több év aktív szex után szinte 100%-osan működik minden. Misszionárius pózban mindig tökéletes. Ha bumm hátulról kezdjük, vagy lovagló pozícióban, akkor kicsit fájhat, mert még senki sem tágult ki. De ha előjátékkal kezdünk és a barátnőm nagyon benedvesedik és kitágul, minden pozícióból tökéletesen működik.


Viszont a jó hír, hogy gumival tökéletesen működik, akárhogyan és akárhonnan is kezdjük.


Miért nem vállaltam be a műtétet? Ne csak rám hallgass, konzultálj szakértővel, de ez az én véleményem. Egy ismerőröm megoperáltatta 22 éves kora körül. Felizgult véletlenül egy lányra és a gyógyuló varrat "elcsúszott", így nem tökéletesen, szépen forott be neki (nem láttam, csak mondta). Szóval 20 felett bármikor jöhet szexuális inger és akkor galiba van (jó, a mai 14+ korosztálynak is, de az én időmben még nem a szexen járt az agyunk ebben a korban). Plusz ez egy több hónapos procedúra, mire kész az eszköz. Szóval én azt az opciót választottam, hogy várok a megfelelő lányra, akit ez nem zavar, akivel együtt megtanulunk szexelni. És ahogy írtam, minden jól alakult, és az elmúlt 6 évben kb 1800 gondtalan szexelés mögöttünk van.

2023. jan. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Bill ***** válasza:
100%
Én a 4- es vagyok, és örülök, hogy az 5-ös megoldotta a problémáját. Szerintem, ha megmutatod dokinak azzal nem veszíthetsz. Ő mond valamit, aztán csinálsz amit akarsz, csak hallgass meg valakit akinek ez a szakmája. Orvost!
2023. jan. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a #6-osnak igaza van. Kimaradt a storyból, és örülök, hogy a #6-os emlékeztetett rá: igen, én is elmentem a dokihoz. Ez csak egy konzultáció. Megmutatod neki és ő elmondja a véleményét. Nem fognak ott veled semmit csinálni, mert egy műtétre időpontot kell foglalni. Nekem ő is mondta, hogy körülmetélés, vagy próbálkozás a tágítással.


Még egy opció: Magyarországon is van egy clinica, ahol direkt fitymára (is) szakosodva vannak az orvosok, tehát mégprofibb munkát fognak végezni. Nyilván az erekcióval ők sem tudnak mit kezdeni, de lehet, hogy gondosabban és szebben fognak téged kikozmetikázni a pénzedért, mint az állami korház 0 forintért.

2023. jan. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!