Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rossz volt a pasival a szex....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz volt a pasival a szex. Ő akar folytatást,én nem! Hogy mondjam meg neki? Őszintén a miértjét vagy csak azt,hogy nem akarok többet?

Figyelt kérdés
Nem csak a szex nem volt jó,hanem alapból a stílusa,határozatlansága,hiányzik belöle a férfiasság. Eddig másképp ismertem,de a szexben sem vagyunk egy hullámhosszon! Őszinte legyek,elmondjam neki? Vagy csak simán ejtsem?
2023. jan. 7. 23:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ezt így gáz a másik arcába tolni. Annál is inkább, mert ez általában két ember közös teljesítménye. Nem az van, hogy az egyik csinálja egyedül a dolgot és az vagy jó vagy nem.
2023. jan. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
És azon nem gondolkodtál el, hogy miért lehetett mindez? Nem lehet, hogy mondjuk idegesebb volt, mint szokott, hogy jól sikerüljön a dolog? Nem lehet, hogy legközelebb már oldottabb és határozottabb lenne? Te segítettél neki szex közben akár szavakkal, akár tettekkel, hogy neked mi esne jól, vagy csak vártad, hogy majd kitalálja a gondolataidat?
2023. jan. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ne mondd neki hogy miért csak hogy nem akarod többet.
2023. jan. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
98%
Szeretem ezt a hiányzik belőle a férfiasság dolgot. Szerencsétlen csak nem akar rád rontani ajtóstul hanem próbálja figyelni a jeleket hogy mi az ami mehet és mi nem .És ezért van hogy látszólag nem támad le ami nem férfiasság kérdése hanem hogy próbál figyelni rád.
2023. jan. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
Ne mond meg, mert az ilyesmi egy komoly teherré is válhat. Ha szakítani akarsz akkor szakíts vele, hogy úgy érzed nem egymást keresitek és nem vagy szerelmes.
2023. jan. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
72%

Igaza van az eddigieknek, főleg a négyesnek, de én mégis azt mondom, hogy mondd el.

Mert, hiába akar ő türelmes, meg odafigyelő lenni, ha ez a nőknek nem jön be. Valószínűleg a következőnek sem fog. Neki kell változtatni, akkor is, ha elméletileg ő most csinálja jól.

Vagy nem jól, igazából tök mindegy, mert nem működött.

2023. jan. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Én sem mondanám el neki, de én nyuszi vagyok. Szimplán csak megmondanám, hogy úgy érzem, nem vagyunk egy hullámhosszon. Ha esetleg érdeklődik, hogy mi volt a gond, akkor esetleg megemlíteném, hogy én mást preferálok a szexben, vagy nincs meg a kémia részemről, ilyesmi.

De egyébként arra nem gondoltok, hogy lehet, hogy a srác nem "nem akart rárontani ajtóstul", hanem csak ilyen típus, és kész? Meg lehet neki mondani ezt, de szerintem nem sok minden változna. Ha "erőszakkal" veszi magát rá a "tökösségre", az eléggé elbaltázott eredménnyel járhat. Volt egy ilyen partnerem, és full rosszul jött ki a megjátszott macsósága, abszolút visszatetsző volt, és át is esett a ló túloldalára. Ezért sem mennék ebbe bele, a kérdezőnek ez a stílus nem jön be, más nőnek meg lehet, hogy tökéletes lenne.

2023. jan. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%
Első éjszaka volt vele?
2023. jan. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

hmmm

En mindig oszinten elmondtam h mi volt a bajom

Hatha tanul belole....

2023. jan. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Hans Pötterman ***** válasza:
79%
Ha csak 1x próbáltátok abból ne vonj le sokmindent,alakulhat még...
2023. jan. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!