Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A mentális állapotom okozza ezt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mentális állapotom okozza ezt?

Figyelt kérdés
Depressziós-ocd-s vagyok papíron, ma voltam egy pszichiáter/pszichoterapeutához, felvette az adataimat stb és kaptam egy időpontot terápiára. 100 mg SSRI-t szedek és kérdezte hogy növeljük e, de nem akarom mert nem akarok még jobban belecsúszni a gyógyszerbe. A lényeg a lényeg, emlékszem hogy régen sokkal több mindenkit találtam szexuálisan vonzónak, mostanság meg max a látvány tetszik de nemigen mozgatja úgy a fantáziámat mint régen, libidóm mintha kisebb lenne, néha feláll, többször is de mentálisan nem kívánom. Csak ha már nagyon zavar kirázom a felesleges cuccot. Mostanság olyanom van hogy kerülöm az embereket, nem szívesen beszélek és csak egyedül akarok lenni az albérletemben, semmire nem érzek motivációt. Lesz ebből valaha kiút? 22/f
2023. jan. 26. 20:46
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Említett még gyógyszer váltást, meg hogy az antidepresszánsok nem olyan jók a szívnek (szívbeteg vagyok), de nem akarok váltani mert egyszer váltottam és ellehetetlenítettek a mellékhatások, nekem pedig dolgozni kell.
2023. jan. 26. 22:07
 12/15 A kérdező kommentje:
Meg vannak idegrendszeri dolgok is, meg mi egyéb életesemények odatesznek a mentális egészségemnek, nem könnyű az élet.
2023. jan. 26. 22:11
 13/15 anonim ***** válasza:
Én nem értem, mi ez, hogy a gyógyszer hozza a mellékhatásokat? Mármint a depressziósan nyilván önmagában normális, ha a béka s**e alatt a libidód! Igen, van kiút! Meg tud változni a motivációs 'motorod', lehet még harmónikusabb a lelkiállapotod. Az mindenképp kell, hogy akarj, hogy eljuss oda, hogy ez így ahogy van, teljese lehetetlen állapot, itt 'vége mindennek', de azt akarod, hogy más legyen, változtatni kell, mert... itt már nincs 'semmi'... és akkor is hónapokig nyüglődsz és minden szürke lesz és nem fog egyik napról a másikra menni, de kell az a pici akarás és cél derengés, hogy de, el kell jutnod egy jobb állapotba, mert el kell, mert ez elviselhetetlen ami most van. A károgókkal meg ne törődj, meg hogy 'szerintük' mi súlyos dolog, mi nem, mire kell gyógyszer, mire nem. Nem tudunk rólad semmit!
2023. jan. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
7 éve vagyok benne szóval jah..
2023. jan. 26. 23:38
 15/15 A kérdező kommentje:
Mondjuk nemigen volt eddig kinek adni a farkam, bárkinek azért én sem adom.
2023. jan. 27. 00:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!