Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tetszik a látvány amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a látvány amikor filmekben nőket aláznak meg szexuálisan, mindig is tetszett a dolog, már gyerekként is. Más is van ezzel így ?

Figyelt kérdés
Természetesen szexuális téren visszafogom magam, és csak olyat teszek ami a partneremnek is jól esik.

2023. jan. 31. 15:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Speciel bennem jóval később alakult ki, amikor elkezdte az ember csinálni akkor érzékeltem hogy ez jóóóóó. Ettől még van aki először vizuális ingerrel találkozik és úgy tudatosul benne mit szeret.
2023. jan. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Óvodásként láttam hogy a csillagok háborújában a nők ki vannak kötve Jabba ketrecében és nagyon "felizgultam" tőle... tudom nevetséges, de igaz.
2023. jan. 31. 16:08
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Igazából attól függ, hogy te mit értesz megalázás szó alatt. Alapból nem probléma. A mérték a lényeg.

Az még normális, hogy a kikötözött nő tetszik.

2023. jan. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%
Én dom férfi vagyok, úgyhogy tetszik nekem is. A star wars női szereplőire pedig rendszeresen rejszolok, főleg Leia hercegnőre.
2023. jan. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
En pont forditva vagyok, engem az izgat ha a nő labai elott szenvedhetek, es boldogan tapos el! Keresem határozott dominamat
2023. jan. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nőként szeretem ezt, azaz ha párom ilyen uralkodós velem, de pl ezt ő hozta ki belőlem
2023. jan. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Emlékszem mikor először találkoztam az egész BDSM témával a neten, nagyon nem tudtam hova tenni hogy egy szex közben megkötözött nő látványa felizgat. Ha srác lennék még talán könnyebben átlendültem volna ezen a felfedezésen de így lányként fura volt. Persze mivel jót éreztem tőle néztem tovább de emlékszem ezen agyaltam utána egy kicsit. Még rá is kerestem a "mazochista" szó pontos definíciójára hogy ellenőrizzem mazochista vagyok e, meg hogy vajon ha én lennék kikötözve az izgi lenne vagy ilyesztő.
2023. febr. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
7. Válaszhoz kiegészítés: Azért gondoltam ennyire túl a dolgot mert még tini voltam
2023. febr. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
71%
#7 azért izgatott fel mert asszociáltál, saját magad képzelted a helyére tudat alatt. Megvannak a "magvai" az okai miért gyakorolt hatást rá. Ha tudatosan végigmész az úton akkor tudni fogod a pontosabb okát is ;)
2023. febr. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
9.Igen,a 7. válaszomban leírt felfedezés már nem tegnap volt :D Azóta ki próbáltam ezt azt és sokkal jobban ismerem magam ezen a téren
2023. febr. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!