Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tetszik a látvány amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a látvány amikor filmekben nőket aláznak meg szexuálisan, mindig is tetszett a dolog, már gyerekként is. Más is van ezzel így ?

Figyelt kérdés
Természetesen szexuális téren visszafogom magam, és csak olyat teszek ami a partneremnek is jól esik.

2023. jan. 31. 15:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Engem is nagyon felizgat ha egy nőt szexuálisan kihasználnak, megaláznak a filmekben.

Mindig magam képzelem oda a nő helyébe. Ez van.

30N

2023. febr. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Oldrockboy ***** válasza:
100%
Fejlődünk az évek alatt....a BDSM egy fűszer lehet.....
2023. febr. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Már 5-6 éves korom óta tetszik.

Izgató számomra pl., ha egy nő meg van bilincselve, vagy be van zárva mondjuk egy ketrecbe, cellába. Még szexuális helyzet sem kell hozzá.

Jabba ketrecében kikötözött nők is izgatóak voltak.

2023. febr. 2. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem is mindig izgatott, ha ilyet láttam. Sokáig szégyelltem magam ez miatt, mert tudtam, hogy nem normális, de mostanra már elfogadom, és tudom, hogy összefügg a sub hajlamommal.
2023. febr. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!