Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok nektek tényleg teher a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek tényleg teher a szex?

Figyelt kérdés

1-3-7-es kommentelőre alapozom a kérdésem.


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


2023. febr. 2. 20:47
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
90%
Rég el van baxva egy kapcsolat ahol teher és kötelező megfelelésből teszik. A nők ugyanúgy élvezik - csak ugyebár nem akarnak fűvel-fával dugni, érzelmek, vonzódás kötik.
2023. febr. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 he84 ***** válasza:
90%
A legtöbb nőnek nem teher, nőként nekem se. Ám nem keverendő össze azzal, ha ritkán nincs kedve valós okkal akár a nőnek, akár a férfinak, mert valóban fáradtabb, vagy egyéb oka van rá és nem a megcsalásra gondolok. Ha a férfi kedves, türelmes, őszinte és odaadó a nőhöz, akkor az adott nőnek van kedve. De olyan is van, hogy egy nőnek kisebb a szexuális vágya, így ritkábban igényli.
2023. febr. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
23%
Mivel a nő ki van használva szex közben, így igen
2023. febr. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 he84 ***** válasza:
93%
Nem minden nő van kihasználva, jesszusom már,...
2023. febr. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
73%
A szex melyik része az ahol ki van használva egy nő, aki konszenzusos alapon szexel egy férfival és valószínűleg szereti is?
2023. febr. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
85%

Miért nem azoktól kérdezed, akikre alapoztad a kérdésedet?

...amúgy meg, ahány ember, annyiféle.....

2023. febr. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
20%

15, az elejétől a végéig

Eleve a no engedi magába a férfit, tehat szívességet tesz

A férfiaknak nagyon könnyedén orgazmusuk lesz, a nőknek szinte sosincs orgazmusuk, főleg nem hüvelyi

Meg eleve sokkal jobb érzés a férfiaknak a szex, a behatolás 1000x jobb lehet minthogy beléd hatolnak(ami sokszor inkább csak fájdalom)

Én irigylem a férfiakról a szexet

Sokkal szívesebben szexelnek férfiként

2023. febr. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
37%
#17 neked nem szokott orgazmusod lenni férfival?
2023. febr. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 he84 ***** válasza:
Erre meg azóta valaki priviben engem győzködött arról tovább, hogy a férfiak mindig kihasználják a őket a szexnél,... Egyrészt emiatt privit írni külön felesleges és butaság, másrészt meg attól, hogy priviben győzköd valaki, nem lesz jobb. De akkor itt is elmondom jobban ezt az egészet. Nincs minden nő kihasználva, ezt jó pár nő tapasztalja, köztük én is bőven tapasztaltam és tapasztalom. Ha az adott férfi rendes, önzetlen, gyengéd ha figyel arra, hogy a nő is mit szeretne, hogy nőnek is a lehető legjobb legyen, ha vevő a nőnek új dolgokra is szex közben, akkor semmiképp nem kihasználás! Szerencsére 3 éve már ilyen rendes, normális barátom van. Az a kihasználás, ha egy egoista barom az adott férfi és csak a saját vágyaira figyel! Tudni kéne a különbségeket és nem összemosni a kettőt! Azt meg egy férfi nem tudhatja jobban, hogy behatolás során egy nőnek milyen a szex, hogy rosszabb-e és nem minden nőnek fáj. Csakis akkor fáj, ha nem elég nedves az adott nő a hüvelyében, vagy ha a férfinak túl nagy a pénisze, vagy ha az adott férfi túl durva, vagy ha mindegyik, vagy bármely más kombináció. Ha egyik eset sem áll fent, akkor nincs semmi gond és jó esetben a nőknek nem fáj, hanem kellemes szintén, még akkor is, ha a férfiak többségének elvileg még jobb érzés a szex. Ám ezt nehéz összehasonlítani és felmérni, főleg egymáshoz viszonyítani, mert mindkét nem nem tudja valójában milyen a másiknak a szex érzése, mármint hogy mikor mennyire jó, vagy sem.
2023. febr. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
52%

még akkor is, ha a férfiak többségének elvileg még jobb érzés a szex.


Na tessek te is elismered.

Nekem ennyi elég ahhoz hogy soha ne akarjak szexelni mert kihasználva éreznem magam… a férfiaknak sokkal jobb a szex. Ennyi pont

2023. febr. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!