Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok nektek tényleg teher a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek tényleg teher a szex?

Figyelt kérdés

1-3-7-es kommentelőre alapozom a kérdésem.


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


2023. febr. 2. 20:47
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
#20 Te rendkívül korlátolt vagy... Kár hogy megvonod magadtól az élvezetet. :/
2023. febr. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
33%

21, ha férfi lennék nem vonnám meg.

Nem értem hogy miért nem lehet elfogadni hogy más ember mit érez, hogyan gondolkodik.

Nekem ez a legnagyobb kínzás lenne nem élvezet…

És ahogy látod a másik kérdésnél nem én vagyok ez egyetlen nô akinek teher lenne a szex, csak sajnos ok bele is mennek

Én nem tudnék. 28 év alatt nem tudtam

2023. febr. 8. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
76%

#23: Ha jól éreznéd magad a bőrödben, akkor nem a gyakorin lógnál és nem lenne közléskényszered.


Tudod, mint a szerzetes, aki elvonul a külvilágtól mert úgy érzi jól magát, meditál és NEM akar téríteni és az ilyen-olyan hitgyülis, aki meg egy megkeseredett, frusztrált, mentálisan beteg ember, aki a drogok, alkohol, szerencsejáték és sok más helyett éppen Jézusra függött rá és most ellenállhatatlan késztetést érez, hogy minél több embert be tudjon szervezni, hiszen minél többen követik azt az utat, amit ő, neki annál jobb a lelkének.


Neked is inkább meg kéne találni a múltadban, akár a gyerekkorodban, neveltetésedben, családi mintáidban azokat a dolgokat, amik miatt úgy érzel így 28 évesen, hogy még csak tapasztalatod sincs a témában.


És nem azzal van a baj, ha valakit nem érdekel a szex, mert pl. aszexuális. De azok békében vannak önmagukkal. De te szemmel láthatóan nem, téged foglalkoztat, mi több, intenzív negatív érzésekkel tölt el a szexualitás gondolata is. Arról nem beszélve, hogy az aszexuálisok többsége nem szűz, akár több különböző partnerrel jutott arra a megalapozott következtetésre, hogy ő bizony aszexuális.


Sőt, hogy tovább fokozzam, ezeknek az embereknek egy része még orgazmust is képes volt átélni a múltban, csak éppen érdektelenek voltak rá, nem érezték úgy, hogy újra és újra át akarják élni ezt az élményt.


Te pedig szűzen 28 évesen kijelented, hogy neked kínzás LENNE. Elképzelsz valami olyasmit, amit eddig csak videókon láttál és nem tudod mihez kötni, nincsenek támpontjaid.

2023. febr. 8. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
69%

Nocsak akkor te sem érzed magad jól a bőrödben? Hiszen te is itt logsz es regényt írsz nekem pedig senki nem kérdezett, én a kérdezőnek válaszoltam.


Van amire megvan a válasz, van amire nincs. A többi aszexuális, meleg leszbikus, biszex sem keresi a választ arra hogy miért lett olyan, amilyen.

Nem tudom amúgy hogy melyik másik aszex van teljesen békében azzal hogy emiatt kell magányosan doglodnie. Mert sajnos soha nem találtam volna olyan férfit aki ne akart volna megdugni…


Az aszexeknek van több fajtája… van aki meg meg is csinálja a partnere kedvéért 🤦🏼‍♀️, van aki meg undorodik az egésztől mint pl én.

Ki beszél itt az orgazmusról?

Azt 2 perc alatt csinálok magamnak, amit egy férfi 2 óra alatt sem tudna nekem, persze magának azonnal.

Mert erről szól a szex. Hogy a férfi menjen el, abbó lesz a kölyök, a no meg hordja ki, szülje meg, oszt jónapot.


Igen, szuzen, 28 évesen kijelentem hogy undorodom a szextől, még akkor sem tudtam tovább menni mikor egy iszonyat jó pasinak egyszer alkohol hatására hagytam hogy megcsokoljon.

Pláne ha belegondolok hogy milyen gnóm férfiakkal kellene amúgy szexelnem, “hiszen a külső ugye nem számít” azt nézd hogy jó ember e, meg van e munkája…


A gondoltátol is rosszul vagyok hogy ilyesmit csinálnak velem és előbb ajulnék el minthogy hagyjam magam… remelem kielégítő válasz volt és elfogadod.

A többi notarsamrol akiknek szinten teher a szex a másik kérdés alatt nem is beszélve…

2023. febr. 8. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

#25: Én valóban nem érzem jól magam a bőrömben, de most nem én vagyok a téma. Rajtam pont az ellenkezőjével lehetne segíteni, ha lenne tartós szexpartnerem. Én legalább sosem tagadtam és állítottam, hogy békében vagyok önmagammal és minden tökéletes, mert akkor nem lennék itt az oldalon.


"Nem tudom amúgy hogy melyik másik aszex van teljesen békében azzal hogy emiatt kell magányosan doglodnie. Mert sajnos soha nem találtam volna olyan férfit aki ne akart volna megdugni…"


Ki kell mondani az igényeket és akkor le kell mondani a 99+ Tinder matchről és örülni, ha lesz hetente 1-2, de azok valóban nem akarnak szexelni.


További jó hír, hogy ha nem akarsz szexelni, akkor nem számít, hogy a te szavaiddal élve "iszonyat jó pasi" legyen, bőven elég, ha a társadalmi elvárást hozza, vagyis fürdik, ápolt, vannak fogai, el tudja tartani önmagát (extra elvárás esetén téged is) és társaságban, szülők, család, stb. előtt vállalható. Sőt, ebben az esetben az életkor sem lényeg túlzottan, mert a szexszel együtt a közös gyerekvállalás is kiesik, nem kell elég érettnek lenni és az se baj, ha túl öreg, mert senki előtt nem lesz ciki ha a ballagáson a nagypapának nézik mert nem lesz kinek elballagni, mivel nem lesz gyerek és hanyatló szexualitás sem lesz, mivel nem lesz gyerek.


Ezek azért elég erőteljesen kitágítják azt a kört, amit az, hogy NYÍLTAN olyat keresel, aki nem akar szexelni beszűkített. Tehát a kettő kiegyenlíti egymást, nagyjából ugyanakkora körből válogathatsz, csak az már egy egészen másik kör lesz.


De ha ragaszkodsz a biológiai dolgaidhoz, hogy iszonyú jó pasinak lásd őt, akkor valóban nagyon nehéz dolgod lesz. Az ilyen iszonyú jó pasik általában akarnak szexelni. 1-1 aszexuális példány felér egy unikornissal.

2023. febr. 8. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

#24 Szóval van orgazmusod. Élvezed is, amikor magaddal játszol, vagy inkább csak képes vagy rá, de egyáltalán nem érdekel?


Egyébként akár egy olyan pasival is lehetsz boldog kapcsolatban, ha nincs szex köztetek, de téged nem zavar, hogy ezt máshogy oldja meg.

2023. febr. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
76%

Már ne haragudj, de egy kapcsolat szerinted csak a szexről szól?

Szóval ha nincs szex akkor annyi elég hogy fürödjön valaki és akkor már együtt is lehetek vele? 🤦🏼‍♀️


Én tudom hogy nem fogok kapcsolatban lenni, már rég beletorodtem… nyilván nehéz, hiszen jövő héten leszek 29 még csak, de ez van.

Inkább ez minthogy olyasmit kelljen csinálnom amire képtelen vagyok, meg sosem találok olyan férfit akihez egyáltalán vonzódni tudnék

Azt ne mondd hogy ezen az oldalon csak lelkisérültek vannak. Te most pont szarul vagy, én már 10 éve szarul vagyok plusz most meg munkanélküli is, de ettől függetlenül ez az oldal lehet jó időtöltés is. Nem muszáj szarul lenni hogy itt legyünk.


Hogyne lenne orgazmusom. Minden embernek van. Azt ki az aki nem élvezi? Ha nem elveznem akkor nem csinalnam…


Amúgy volt már egy női rokonom(közeli) aki szinten szuzen halt meg, szóval ez genetika is. Azon meg nem lehet változtatni.

2023. febr. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
Pedig akad nem is egy nő, akinek még soha nem volt. Mert nem tanulta meg hogyan érheti el...
2023. febr. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

#26: Ezt el is felejtettem. Rengeteg meleg meg egyéb fura szexualitású férfi is van, aki titkolja ezt a külvilág elől és neki akár még anyagilag is megéri egy kirakat-kapcsolat, mert mondjuk ha kitudódna a dolog, akkor ugrana a várható örökség, ezért számára csekély áldozat, ha a nőre minden hónapban több százezret költ, wellness, stb. És mivel a másik nemhez vonzódik, maximum egy szájrapuszi meg egy kis deréksimi lesz a külvilág felé.


És egy aszexuális nőnek tökéletes az ilyesmi, mert aki egészséges szexualitású az máshol fog keresni és nagyon ciki tud lenni, amikor a rokonság, barátok jóhiszeműen figyelmeztetik rejtett meleg emberünket, hogy szegényke nehogy feleségül vegye azt a feslett nőszemélyt, akiről bizonyíték van, hogy csalja... Közben meg ő mondta neki, hogy tegye meg, mivel kettőjük között sosem lehet semmi szexuális.

2023. febr. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

29, fú hallod. Mutass már be egynek a “rengeteg” közül

Túl sok filmet nézel sztem :D

2023. febr. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!