Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szakítsak vele, vagy ne? Az a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vele, vagy ne? Az a problémám, hogy ugye elég magas lány vagyok (188 cm) és telt is. Barátom 176 cm és hát elég problémás a szexuális együttlétünk. Mit minden normális pár, mi is szoktunk szeretkezni és a barátom elég durva, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ugye mikor hazaérek, van hogy beesek az ágyba a fáradtságtól, de a barátom az egyből rám mászik, pedig rajtam van a farmer, meg úgy fel is vagyok öltözve, de volt, hogy meztelen rám mászott és olyan mozdulatokat csinált.. meg amikor szeretkezünk, akkor is elég durva "lökéseket" csinál, meg elég erösen belém is kapaszkodik, mert ugye telt is vagyok,(nem kövér) és azzal magyarázza, hogy "lecsúszik rólam".. Ha meg beszélgetni akarnék vele, hogy csinálja finomabban, akkor elkezd flegmázni.. évek óta ez megy.. valójában zavar, hogy mindig ennyire és ennyiszer dugni akar..és azzal jött mindig, ha bajom van akkor keressek mást.. valaki valami tanács esetleg?:/
2023. febr. 5. 18:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Hallgass rá, keress mást!
2023. febr. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Ha neked ez jó, akkor maradj vele!
2023. febr. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Keress mást! Mi a kérdés?
2023. febr. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%
Rohadtul nem fontos a te igényed számára. Én megfogadnám a tanácsát és keresnék mást, aki tényleg odafigyel rám. Nem csak üritene bennem. N
2023. febr. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Hans Pötterman ***** válasza:
94%
Ez nem a magasságon múlik,hanem telibe leszarja hogy neked is jó legyen
2023. febr. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%
Hallgass rá és keress mást.
2023. febr. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%

Tehát egy önző bunkóval vagy együtt, aki a legkisebb mértékben sincs tekintettel rád.

Mi a fenéért vagy még vele??

2023. febr. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
93%
Szakíts vele.
2023. febr. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
5%

Tudod mi az érdekes?

Hogy a lényeget ott felül írtad le. Hogy 12 centivel magasabb vagy nála.

Nem is fontos hogy mekkora vagy igazából xd

2023. febr. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Igen, minek jössz össze alacsonyabbal?
2023. febr. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!