Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elmondjam a barátnőmnek? Hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a barátnőmnek? Hogy tegyek pontot az ügy végére?

Figyelt kérdés

Szeptember óta vagyok együtt egy lánnyal. Eddig őszintének hittem minden téren.

Múlt héten összefutottunk egy sráccal, akivel együtt kezdtük annó a gimit, de csak 1 évig járt hozzánk. Szóval akkor még nem volt semmi furcsa, de utána este kaptam tőle egy üzenetet, hogy "Jó dugni mi?" és ehhez csatolt egy videót a barátnőmről, amin épp dugja...

Kérdeztem a barátnőm, hogy együtt voltak? Mire azt felelte, hogy csak nagyon rövid ideig. Nem említette, mert nem érdekes és nagyon régen volt (nem tudta eddig, hogy ismerjük egymást és meglepődött rajta)


Szóval az elmúlt kb 1 hétben időközönként kapok "szerelmes" leveleket, vagyis videókat. Egyre durvábbakat. Most már a kapcsolat hosszában sem vagyok biztos, mert ennyi alkalmat...

Puhatolóztam, hogy benne lenne e a barátnőm, hogy levideózzuk magunkat vagy popsiba csináljuk, ilyenek.... a válaszaiból úgy érzem, hogy egyrészt talán nem is tud a videók létezéséről, másrészt az is megfordult a fejemben, hogy esetleg nem egyezett bele mindig abba ami történik rajta.


Le akartam tiltani, de eszembe jutott, hogy mi van, ha máshol látjuk viszont a felvételeket, ezért egyelőre hagyom, amíg nem tudom mit tegyek.


Ezért fel is lehetne jelenteni a srácot, nem? Én is megtehetem vagy csak a barátnőm?

Vagy csak fenyegessem meg vele? De akkor is ki tudja, hogy hol kötnek ki a vidik.


Nem akarom megkerülni a barátnőm, de nem tudom hogy álljak elé ezzel.

Lehet szégyelli vagy bántalmazta, talán megerőszakolta. Nem tudom.


Gondoltam, hogy megkérdezem a legjobb barátnőjét, ő tuti tud mindent, de félek, hogy nem válaszol, cserébe viszont a páromnak beköp, hogy puhatolózok (vagy épp rájöttem valamire)



2023. febr. 6. 11:57
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
77%
Húha.
2023. febr. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
88%
Mindig az őszinteség a kifizetődő,megmutatni a lánynak és elbeszélgetni vele,ha titokban készültek a felvételek akkor majd ő eldönti azt,hogy mit csinál./Ha igaz a történet,mert szerintem ez csak kitaláció./
2023. febr. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen sok alkalomról tud küldeni videót, akkor valószínű, hogy nem erőszakról van szó. El kell mondanod a párodnak, és rákérdezni, tud-e róla, hogy ezek a videók készültek, illetve hogy mondja el az igazat, valóban addig voltak-e együtt, ameddig. Máskülönben nem lehet tovább haladni, ha nem tudod az igazságot. Egy kapcsolat az őszinteségre épül, ha kínos témáról is van szó.
2023. febr. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha igaz, akkor beszéld meg vele majd döntsetek közösen. Ez már tényleg feljelentés kategória..
2023. febr. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
20%
Kamu
2023. febr. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
92%

Ez vagy kamu, vagy qrva nagy gáz.

Ha igaz (??), akkor tiszta vizet a pohárba, mielőbb, megmutatni a csajnak, aztán nyilatkozzon.... utána meg ha lesz még kedvetek bármire együtt, lementeni, irány a rendőrség, a csajod simán feljelentést tehet, de most szólok, utána lesz még abból hacacáré, szembesítés , többször vallomás, stb...

2023. febr. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
39%

6. Aki ekkora féreg hogy ennyi videót csinál, az mással nem csinálja szerinted meg?



Én sem hozom fel exemnek hogy megosztom mással azt a videót, ahol egy banánt szopik..

2023. febr. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
85%

Csak a sértett (akinek a személyiségi jogait megsértették) tud feljelentést tenni, te nem (ez un. magánvádas eljárás). A videókat, képeket tuti hogy más is látta már...

Tényleg gyökér a haverod hogy visszaél mások bizalmával - akkor is mint ahogy fent is írják ha sok kép van akkor 100% hogy a csajod is tudott róla és beleegyezett.

Mindazonáltal érzek némi bizalmi hiányosságot a csajod részéről. Adja neked a szende szüzet miközben abszolúte nem az! Magyarán a csajod csúnyán becsapott. Ha ebben hazudott akkor másban is fog. Te vagy neki a naiv palimadara akinek szemrebbenés nélkül a szemébe hazudik. Ha eleve ekkora hazugsággal kezdi a kapcsolatot akkor szerinted később mi lesz? Ugyanúgy hülye fog venni amikor eljár félrekúrni.

2023. febr. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
13%

ÁÁáááásíííít.


Hát, ha hallottam már kamu sztorit, akkor pont ez az

2023. febr. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
19%
Előbb látnom kellene azokat a videókat, hogy tudjak is válaszolni a kérdésre.
2023. febr. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!