Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elmondjam a barátnőmnek? Hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a barátnőmnek? Hogy tegyek pontot az ügy végére?

Figyelt kérdés

Szeptember óta vagyok együtt egy lánnyal. Eddig őszintének hittem minden téren.

Múlt héten összefutottunk egy sráccal, akivel együtt kezdtük annó a gimit, de csak 1 évig járt hozzánk. Szóval akkor még nem volt semmi furcsa, de utána este kaptam tőle egy üzenetet, hogy "Jó dugni mi?" és ehhez csatolt egy videót a barátnőmről, amin épp dugja...

Kérdeztem a barátnőm, hogy együtt voltak? Mire azt felelte, hogy csak nagyon rövid ideig. Nem említette, mert nem érdekes és nagyon régen volt (nem tudta eddig, hogy ismerjük egymást és meglepődött rajta)


Szóval az elmúlt kb 1 hétben időközönként kapok "szerelmes" leveleket, vagyis videókat. Egyre durvábbakat. Most már a kapcsolat hosszában sem vagyok biztos, mert ennyi alkalmat...

Puhatolóztam, hogy benne lenne e a barátnőm, hogy levideózzuk magunkat vagy popsiba csináljuk, ilyenek.... a válaszaiból úgy érzem, hogy egyrészt talán nem is tud a videók létezéséről, másrészt az is megfordult a fejemben, hogy esetleg nem egyezett bele mindig abba ami történik rajta.


Le akartam tiltani, de eszembe jutott, hogy mi van, ha máshol látjuk viszont a felvételeket, ezért egyelőre hagyom, amíg nem tudom mit tegyek.


Ezért fel is lehetne jelenteni a srácot, nem? Én is megtehetem vagy csak a barátnőm?

Vagy csak fenyegessem meg vele? De akkor is ki tudja, hogy hol kötnek ki a vidik.


Nem akarom megkerülni a barátnőm, de nem tudom hogy álljak elé ezzel.

Lehet szégyelli vagy bántalmazta, talán megerőszakolta. Nem tudom.


Gondoltam, hogy megkérdezem a legjobb barátnőjét, ő tuti tud mindent, de félek, hogy nem válaszol, cserébe viszont a páromnak beköp, hogy puhatolózok (vagy épp rájöttem valamire)



2023. febr. 6. 11:57
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%

#29. Most azt írod ne mondjon el mindent a kérdező. De először is akkor ő sem lesz őszinte, másodszor pedig a barátnőjének ne mondja el, hogy a görény ki tudja hová mindenhová küldözgeti a talán tudta nélkül készített videókat. Hát nagyon jó és őszinte tanács.

Többször le lett írva, ismétlem - a lány megmondta, hogy volt az illetővel - az, hogy hányszor , hogyan az már saját döntése elmondja e vagy sem mert nem tartozik elszámolással viszont a mostani kapcsolatban és egy ilyen súlyos helyzetben ahol a feltételezhetően illegálisan felvett videókkal valaki visszaél az már viszont nagyonis elvárható egy kapcsolatban, hogy az a fél aki ilyenről tudomást szerez az bizony azonnal tudassa a másikkal.

2023. febr. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
0%

#31 tökéletesen igazad lenne HA egy rejtett kamerás, sunyin készített felvételről lenne szó.

Ha viszont kézbe tartott telóval készült nem pedig egy akárhova elrejtett kandi kamerával akkor a lány nagyon is tudott róla (ÉS bele is egyezett a felvétel elkészítésébe - vagy legalábbis nem tiltakozott amikor látta hogy azok elkészülnek). Azért az csak feltűnne neked is dugás közben ha a partnerednek telefon van a kezében nem? :) Pláne ha több felvétel készült - akkor pláne nem véletlenről van szó.


Úgyhogy átfordítanám a kérdést, ha tudott róla a csaj és ott volt amikor a pasija összefutott azzal akivel kameráztatta magát akkor miért nem mondta el a pasijának? Miért akar titkolózni, miért nem fogadta a bizalmába a párját? Lehet persze rózsaszín elméleteket gyártani, de ilyen - azért nem annyira aprócska - dolgot akkor szokás elhallgatni ha valakinek van némi vaj a füle mögött, őszintétlen, becsapja a másikat jelenleg is.


Ami meg a lapok kiterítését illeti. Ha meg akarod fogni a hazug embert akkor pont hogy nem teríted azonnal ki a lapjaidat. Olyan infó birtokában amit te 100%-ra tudsz, de a másik nem sejti hogy tudod. Pókerarcot vágva kérdezel, s látod mi a pálya. Továbbra is hallgat, terel a másik (vagy éppen egy hazugsághálót sző maga köré) vagy őszintén megmondja mi az ábra.

2023. febr. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%

#32 es ez nagyon sántít amit írsz. Szóval ha neked lenne egy párod és találkoztok egy volt barátnőddel akkor az aktuális párodnak pontról pontra ecsetelnéd, hogy "hát ezzel a nővel voltam előtted és hát tudod, dugtam őt így is, úgy is, otthon is, autóban is, strandon, egyszer a barátommal ketten egy buliban, jól leszopott minket aztán még popsiba is raktuk kb.100x vertem a szájába, stb" ..

Ez szerinted a normális, valahogy így kellett volna a csajnak is beavatni a mostani pasiját, hogy az őszintének gondolhassa. Mert ahogy írod aki nem így tesz az bizony nem fogadja bizalmába a párját és nem őszinte, van vaj a füle mögött.

Apropó..ebben az esetben milyen vaj is van a csaj füle mögött? Hogy az exével is jókat dugott? Hogy élvezte? Hogy sokszor csinálták? Vagy, hogy esetleg a tudta nélkül vagy esetleg a tudtával mert naivan hagyta, hogy egy szemét akibe szerelmes volt és hitt neki felvegye? Vagy mi a bűne? Mert ezek még mindig nem az elszámolni muszáj kategória.

Viszont aljaskodni, eltitkolni amit tudsz és érinti a párod viszont neked semmi közöd mivel nem voltál még a képben amikor tette amit tett,de sunyi módon próbálni kihúzni belőle olyan dolgokat amivel nem tartozik neked elszámolni , na ez a nem tiszta lappal játszás. Ha egy normális nővel így tennél és rájönne ott ki is dobna , jogosan.

2023. febr. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
0%

#33 a csaj ugyanúgy elhallgat, lapít szóval ez maximum egál. S ne a pasija kezdte aki bízott, hitt a lánynak. Hazug embert csak a saját módszerével leplezel le, mert szemrebbenés nélkül belehazudik bármikor az arcodba.


Egyébként meg leegyszerűsíteném a diskurzusunk kérdését:

a) Az aktuális párnak semmi köze az exeikez, kivel volt, kivel nem, kivel mit csinált. S így ahhoz sincs köze, hogy az exeivel simán bevállalt olyan dolgokat amire az aktuális párjának azt mondja pfúj soha. Mert neki titkai vannak és pont, nem érdemes rá a párja hogy tudjon róla.

b) A párom a legfőbb bizalmasom(nak kellene lennie), aki előtt nincs titkom.


Ha szerinted az a) a helyes megoldás akkor igazad van. Legyen ilyen kapcsolatod.

Ha a b) a helyes, akkor az ember nem titkolja el a párja előtt a múltját. Ha összefut valakivel akivel "volt valami" akkor MAGÁTÓL kérdés nélkül elmondja. S ha kérdez róla a párja akkor nem terel, elhallgat hanem elmond mindent.

2023. febr. 12. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
76%
Mindenképp tudjon a párod róla és úgy oldjstok meg valahogy.
2023. márc. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%
Na mi volt kérdező?
2023. márc. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!