Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kamionos (C+E) jogosítványra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kamionos (C+E) jogosítványra járónak felesleges társkeresés céljából ismerkednie, mert csak összetörné a szíveket?

Figyelt kérdés

Én magamat elképzelve biztosan nem várnék egy nőre tegyük fel kamionos és 3-4 hét mire hazajön.


De egy nőnek nem az a feladata, hogy összekeressen egy házra való pénzt.

Egy férfi szemszögéből ez kicsit más tészta, mert a pénzről szól a dolog.


És nem azért csinálja, hogy ringyókkal feküdjön össze+járja a világot.


pl: st22lacika is a pénz miatt csinálta és mára sikerült kiszállnia, félig, hogy vállalkozó lett.


Szerintem egy hatalmas forma és rengeteg igazság és tapasztalat szól mellette.



2021. nov. 14. 13:21
1 2
 1/11 Lazy Lover ***** válasza:
87%
felesleges haver. lacika 20 évet kamionozott jó hogy ki szállt
2021. nov. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Visszatérve, tulajdonképp én se látnám a párom 3-4 héten át, ha ez számítana a hölgynek. Kicsit meghazudtoltam önmagam.


A lakás szerintem meg olyan alap dolog amit, minden párnak kellene hogy legyen.

2021. nov. 14. 13:24
 3/11 anonim ***** válasza:
Pont ezeket imádják férjnek a lányok. Egyik ismerősöm rögtön feleségül vett egy lányt, harcoltak érte a nők. Most meg már vagy 800ezer nettót keres, még jobban szereti a felesége.
2021. nov. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Miért törné össze a szíveket?
2021. nov. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egy ülés van?
2021. nov. 15. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem egy ülés van. Jobb egyben szerintem dög unalmas lenne egy nőnek .
2021. nov. 15. 18:29
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
Plot twist: kollegina mint feleség néha kicsit megkurtítja a pihenőidőt.
2021. nov. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%
Havi 2 napot találkoztok, évente 24 nap, összesen ha 50 évet éltek "együtt" így (hamarabb nyugdíj, de egyszerűség kedvéért) az 120 nap, vagyis egész életedben fél évnél kevesebbet látod. Megéri?
2021. nov. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát uhm, nincs aki partner lenne az utazásban? Vagy olyan a munkája, hogy akárhol lehet? A mi cégünknél tökre nem számít hol tartózkodik az ember, távmunkában 1 laptoppal tud dolgozni bárki bárhol.
2021. nov. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9: Azért ez nem gyakori. Még informatikai cégeknél is legtöbb helyen heti 1 kötelező irodai jelenlét, vagy valamilyen személyes jelenlét előírt. Kevés a "teljes" távmunka.
2021. nov. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!