Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akad köztetek olyan lány, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akad köztetek olyan lány, aki egyelőre / házasságig csak a popsijába engedi betenni a fiúknak?

Figyelt kérdés
Mik a jó vagy előnyös és a rossz vagy hátrányos tapasztalataid ezzel neked?

2023. febr. 9. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Ez nagyon amcsi módszer.
2023. febr. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Ha valaki addig eljut hogy ilyen módon is de péniszt enged magàba akkor màr nem mind1? Nyugodtam mehetne a punciba is minek vàrni vele.
2023. febr. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Csak popsiba engedtem eddig a pasijaimnak. Ha lesz valaki akibe úgy érzem tényleg szerelmes vagyok, majd vele szeretném punciba is.
2023. febr. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Én így akartam. Sokáig műkösött is,alkalmikban, vagy olyan kapcsolatban ahol napi szinten találkoztunk. DE távkapcsban a második hétvégén, (csak hétvégente találkoztunk) feladtam. Már az első hétvége vége felé is hat ugymond már ki volt készülve a fenekem a napi 4 szextől. Nem bírtam annyit regenerálodni a köv hétvégére,ugyhogy a masodik hétvégén már mehetett punciba is. Ekkor vesztettem el.
2023. febr. 10. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
42%

Ezek szerintem nagy kammantások. Először is análszexhez sokkal nagyobb bizalom kell mint normális vaginális szexhez. Tehát nekem senki ne próbálja beadni (4-es) hogy egyéjszakás alkalmikba ő análozott:Dd na persze.


Még egy sok éves bizalmakon alapuló párkapcsolatban is az análozás a következő szintre emeli a kapcsolatot és a bizalmat hiszen olyan tesz az ember ami “nem normális” (egy heteró kapcsolatban).

2023. febr. 12. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
18%
5. Pedig rohadtul így volt. Alkalmiban aokáig csak az volt. Azbis igaz hogy sokan nem akarták mert mondtam bogy itt nem lesz durr bele, kell legalabb egy jo 20 perc ,félóra,mire be tudom engedni szoval nem a mobil wc mellett fog megtörténni. Aki hajlandó volt erre azzal érdekes, működött a dolog.
2023. febr. 13. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Ismertem ilyen lányt.
2023. febr. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
40%
Volt ilyen, de felesleges. Punciba jobb.
2023. febr. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!