Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férjes nőktől kérdezem miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjes nőktől kérdezem miért keresetek szeretőt? Mindben oka van, mindennek megvan a miértje.. Hol tankoztok a randikon? Meddig tartott és meg bántátok? A szexről vagy a testiségről szólt?

Figyelt kérdés

2023. febr. 11. 07:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
87%
Én még csak gondolatban jutottam el oda,hogy szeretőt keressek. Érzelmileg stabil a házasságom, de a sex semmilyen formája nem működik a férjemmel és nekem nagyon hiányzik.
2023. febr. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
73%

Elhanyagolt teljesen, csak cumi és álvás. Meguntam.

A legnagyobb vicc az egészben hogy mindig kihúzza ha szexelünk mert nem akar 3. gyereket, míg a szeretőm belém is ereszti akár 2x is.


Egyszer megérdemelné hogy úgy nyaljon ki, hogy bennem van a barátom cucca.

Nem szeretem már de a gyerekek és a vagyon összetart. Nem akarok válni.

2023. febr. 13. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
79%
Utolsó vagyok. Az lemaradt hogy tetettem fel spirált*
2023. febr. 13. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
56%

#11

Szívesen beszélgetnék veled erről😊

17 éve vagyok házas, a nejemmel már semmilyen formában nincs intimitás.

Én eddig egyszer léptem félre, alkalmi módon, de inkább hosszabb távú dolgot szeretnék😊

2023. febr. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én hiába vagyok szingli pasi,lakásom is van,tehát egyedül élek benne,sajnos még sem találok szeretőt magamnak,aki NŐ(ezt fontos leírni a mai világban :) ),40-50 körüli,teltebb,s lehetőleg a közelemben van! Plussz nála nincs tabu a sexben!


Ha mégis lenne ilyen nő,Hölgy,nyugodtan írhat nekem privit!!!

2023. márc. 1. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
53%
Nem szoktunk tankozni a randin, inkább d.gunk
2023. márc. 1. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!