Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért visszatetsző a férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért visszatetsző a férfiak szemében,ha egy nő nem szeret orálozni, se kölcsönösen, sem sehogyan?

Figyelt kérdés
Engem egyenesen taszít a dolog, egyszer próbáltam életemben, és utána sem nagyon vonzott a dolog, sőt mondhatni,még rátett arra,hogy jobban megundorodjam tőle.
2023. febr. 15. 10:28
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
78%

Meg kell talalni hozzá a megfelelő férfit.


Nekem sikerült. Ferjemmel 7 éve tökéletesen megvagyunk nélküle. Mind 2 oldalról.

2023. febr. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
84%
Ez nem gond,lényeg az,hogy szexet szeressed.Férfiként én se vagyok oda érte,bőven elég ha a kezét használja.maga az aktus úgyis a legjobb.
2023. febr. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Édes istenem 8-as!!!!

Hol voltál te mikor párt kerestem?????😄😄😄😄😄


...hogy egyes pasik micsoda mázlisták!🙂


#9 voltam.

2023. febr. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
18%
Ez az eredménye a női emancipációnak. A nőnek az a dolga hogy főzzön, mosson, takarítson és kielégítse az ura és parancsolója szexuális igényeit. Abba pedig az orál is beletartozik. Innen tovább pedig kuss van számára.
2023. febr. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
38%
#12 De gondolom szex sincs mint nálunk.
2023. febr. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
65%

Nőként nekem is kizáró ok lenne ha nincs orál.

Nem is a nyalás, főleg szopás nélkül nem lennék meg. Azt se tudom hogy kell nélküle elkezdeni a szexet


Szerintem tök érthető ha emiatt valaki azt mondja hogy akkor olyat keres akivel egyeznek az igények.

2023. febr. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

#13

Hidd el, nem érdekel az téged 😃😂

2023. febr. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
0%

"miért lenne prűd, mert nem szereti? Nem értelek."

(egy másik hozzászóló vagyok) nem egyszerűen nem szereti, hanem undorodik az egésztől. egy olyan tevékenységtől, ami semmi más, mint a száddal izgatni a párod egy elvileg izgató testrészét.

2023. febr. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
47%
az az érdekes, hogy nekem semmi igényem nincs a szopásra (valahogy sosem élveztem különösebben), de még így sem jönnék össze olyannal, aki undorítónak tartja a szájával érinteni a nemi szerveket.
2023. febr. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 Suetonius ***** válasza:
De ez gondot okozott a párkapcsolatodban, kedves kérdező?
2023. febr. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!