Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért visszatetsző a férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért visszatetsző a férfiak szemében,ha egy nő nem szeret orálozni, se kölcsönösen, sem sehogyan?

Figyelt kérdés
Engem egyenesen taszít a dolog, egyszer próbáltam életemben, és utána sem nagyon vonzott a dolog, sőt mondhatni,még rátett arra,hogy jobban megundorodjam tőle.
2023. febr. 15. 10:28
1 2 3
 21/27 GFman ***** válasza:
43%
Kb. mint a 16-os írta, csak fordítva, mert pasi vagyok.Nekem alap a sexnél a nyalás,szeretem látni meg érezni amikor elélvez egy nő tőle.Szerencsére nem voltam még olyan nővel aki nem engedte.Ha nekem nem csinálná az orált minden alkalommal nem buknék ki rajta,de ha éppen úgy szeretném, akkor ne kelljen már noszogatni.
2023. febr. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
65%

A szexben olyan partnert kell találni akivel egyeznek az igények.

Sok pasinak alap az orál. Ők inkább keresnek valakit aki szivesen kielégíti őket így is

2023. febr. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
56%
Számomra nem vissztetsző, csak furcsa egy kicsit. Persze ezért nem szakítanék azzal, akit szeretek és egyébként jó vele a szex
2023. febr. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Mert túl jó az oràl, szerintem menj apàcànak, ilyen nő sose kéne.....f
2023. febr. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
60%
Nő vagyok de nem lennék meg orál nélkül, hozzá tartozik. Imádom adni és a páromnak is hozzátartozik. Nem lennénk együtt ha nem engedném ez tuti
2023. febr. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Nő vagyok.

Esküszöm ilyenről még nem hallottam,hogy egy nő kapni se szeretné.:O

Van pasi aki rohadtul,nem ért hozzá.Én el tudom képzelni,hogy kifogtál pont egy olyat arra az egy alkalomra.

De ha tényleg ennyire taszít,én inkább azt mondanám,hogy szokatlan...

Viszont biztos vagyok benne,hogy találsz olyat aki ugyan így van vele.

2023. febr. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
#26 Teljesen egyetértek veled pasiként! Ilyet én sem hallottam. Illetve sajnos igen de akkor az illető szexelni sem szeretne. Csak odaadás, némi hozzáértés és higiénia kell hozzá. Ez főleg amióta normálisan tisztálkodnak az emberek a szex egy fontos része , előjáték. Az ,hogy valakit taszít lelki, vallásos neveltetés, pszichológiai oka lehet. ugyanakkor lehet egyénfüggő is. Az is lehet Sanyinak nem tenné meg de Pistának viszont már igen.
2023. febr. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!