Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen nehéz elfogadnom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz elfogadnom, hogy nem működik a párkapcsolatom?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy nagyon sok dolog elromlott. A kommunikáció, a szex és a szürke hétköznapok is egyre rosszabbak. Mégis nehezen fogadom el, hogy vége lesz.
2019. szept. 8. 01:10
1 2
 1/11 anonim válasza:
Együtt éltek?
2019. szept. 8. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Igen.

Ha ez számít másfél éves a kapcsolatunk.

2019. szept. 8. 05:54
 3/11 anonim ***** válasza:

A kapcsolat nem valami tőletek független entitás, ami elszürkült magától.


Nem a tényt kell elfogadni, hanem tenni ellene. Ha pedig ezt már tényleg elszúrtátok, akkor lezárni és tanulni belőle, különben 1.5 év múlva megint itt leszel ugyanezzel a kérdéssel

2019. szept. 8. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem elég, ha csak az egyik fél tesz ellene, illetve itt olyan dolgok is felszínre jöttek ami az egészet "javíthatatlanná" teszi.
2019. szept. 8. 07:16
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem, valóban nem elég ha csak az egyik tesz.


De az is a kapcsolatért tett erőfeszítés, ha a pároddal leülsz beszélni, hogy ő is tegyen.

2019. szept. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Másfél év egyáltalán nem sok. Ha javíthatatlan, akkor nincs is kérdés. Pakol, költözik.
2019. szept. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%

Aaahhhaaa!


Tehát! Elmúlt a szerelem, felszállt a rózsaszín köd, így már tisztán a valójukban látjátok egymás személyiségét. És nem tetszetek egymásnak. Ilyenkor áldom magam, hogy nem szerelem miatt választottam párt. Nagyon kibtud cseszni az emberrel. Elment másfél év csak azért, mert a kémia úgy akarta 😃

2019. szept. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, annyiban nincs igazad, hogy ő bolondul értem, én meg érte nem.
2019. szept. 8. 10:36
 9/11 anonim ***** válasza:

Mert szar belegondolni, hogy ez van. De az szarabb lesz, ha nem lepsz most.

Hany evesek vagytok?

2019. szept. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én 22 (l), párom 30 (f).
2019. szept. 8. 17:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!