Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudtok benne lenni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudtok benne lenni egy éjszakás kalandban?

Figyelt kérdés
19 eves vagyok es lany. 3 eve van baratom. O volt az elso az agyban es hat egy ideje mar rossz a kapcsolatunk elhanyagoljuk a szexet is raadasul sosem volt orgazmusom mellette. Lehet hogy szakitas lesz a vege de amire azonnal gondolok az az hogy hogyan birjam ki szex nelkul. Nyilvan nem akarok osszefekudni mindenkivel de ha ugy adodik es lesz egy normalis partner ra akkor hogyan tudnam ravenni magam hogy ez csak egy ejszaka lesz es ne is taplaljak semmilyen erzelmet? Illetve elegge szegyenlos vagyok es nem tudom elkepzelni hogy egy olyan ferfinak mutassam meg magam aki igazan nem is ismer. Ti hogy vagytok vele? Jarhat az egy ejszakas kaland lelki csalodassal?

2023. febr. 18. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:
35%

Össze fogod magad törni. Szakíts ha nem akar változtatni, de ha szereted akkor adj neki egy esélyt miután elmondtad neki őszintén hogy mi a helyzet.

Az egyéjszakások hát… Kell hozzá egy bizonyos felfogás szerintem, én férfiként is rosszul jöttem ki belőle amikor azt hittem erre vágyom.

2023. febr. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Ilyen esetben inkább az ismeretségi körödben ismerkedj

Ameddig nincs addig pedig maszturbálhatsz,én van olyan nap amikor 5-6x is maszturbálok

2023. febr. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Símán. 31/f
2023. febr. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16%

Ha csalódásmentes éjszakára vágysz, ismerkedj velem😊

Udvarias, türelmes, "normális" férfi vagyok😊

2023. febr. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4%
Ha nem ragaszkodsz ahhoz hogy éjszaka történjen (mert én olyankor alszom), akkor nyugodtan írj rám. Talán velem lesz orgazmusod is. 🥳
2023. febr. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%

Nos szerintem egy barátság extrákkal témával előrébb lennél mint az egy éjszakással. Az alkalmizós pasik csak a saját élvezetükre mennek (persze-persze most jön majd hogy nem így van, de az eddigi női ismerettségek visszajelzései alapján de), így jó eséllyel annyira se élveznéd mint a mostani pasiddal. Míg egy barátság extrákkalnál megbeszélhetitek az igényeket, vágyakat, miket próbálnátok ki szívesen, hogy lenne jobb stb. és nagyobb eséllyel találhatod meg az orgazmus eléréséhez vezető utat.

Én férfiként is inkább ezeket a "kapcsolatokat" preferálom, az egy éjszakás nem nagy durranás, és többnyire nem is akkora élmény mint amikor már tudja a másik fél mire vágysz. 32/F

2023. febr. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem kell félni az egyéjszakás kalandoktól! Nekem ! az a tapasztalatom, hogy mindkét fél jobban odateszi magát, magyarul mindent ki akar élni,élvezni,hiszen tudja ez volt az első, és talán az utolsó találkozó, szeretkezés is.Arról nem is szólva, hogy volt ebből hosszabb,évekig tartó kapcsolat is.
2023. febr. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!