Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért csak a fiúk a hibásak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a fiúk a hibásak?

Figyelt kérdés
Ha egy fiú kurafi, akkor a lányok elmondják mindennek, hogy így-úgy szemét, de azt miért nem teszik hozzá, hogy ebben a lányok is benne vannak?! Probálna meg d.gni, ha a lányok nem hagynák magukat. És valjuk be, a mai lányok tőbbsége eléggé "könnyűvérű"... És ezt én lányként írom.

2023. febr. 24. 20:06
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Perszd, hogy lányként írod 😂
2023. febr. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

Az a durva, hogy ha nőként valaki a férfiak mellé áll, az már rögtön megkapja, hogy nem nő, lásd első hozzászóló. Nő vagyok, a kérdezővel egyetértek, bár csak egy apró példát emelt ki a száz közül. Undorító a kettős mérce, és az a gyűlölet, ami itt a legtöbb nőből a férfiak felé árad. Csak tudnám, miért nem állnak az ilyenek leszbikusnak. Mindenben a férfi a hibás, ha nő a kérdező és a párja nem lesi minden kívánságát, akkor rögtön jönnek a "dobd ki, önző, nem tisztel" kommentek, fel vannak pontozva. Ha férfi a kérdező és a párja nem lesi minden kívánságát, akkor "köss kompromisszumot, próbáld vele megbeszélni, így jártál" stb. Ha ott néha megjelenés egy-egy hasonló komment, miszerint "dobd ki, önző, nem tisztel", a férfigyűlölő kommandó rögtön lepontozza.

Én szeretek nőnek lenni és nem lennék férfi, de itt a legtöbb nőtől hányingerem van.

2023. febr. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

az a lényeg hogy mindenki retkes r*banc... de mi.. mi Lovagok! ;)

viccen kívül.. én is ismerem a jelenséget, különben ezt a r*bancozást nálunk Keleten a összevissza csajozó fiúkra is szokták használni

2023. febr. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#2, igen. Én még fiatal lány vagyok, de vilagéletembe fiúkkal voltam jóban, sokkal könnyebb velük. A környezetemben lévő lányoktól nekem is hányingerem van.
2023. febr. 24. 20:32
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Fiú v. lány - egyformán szeretik a emberek másokon köszörülni a nyelvüket. A pasikra azt mondani kurafi, a nőkre meg hogy r.banc. A középszerű éretlen emberek tulajdonsága. Kiegyensúlyozott ember nem mások dolgával foglalkozik, hanem a saját életét próbálja boldogabbá tenni.
2023. febr. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%

Mindenki foglalkozik valamennyire másokkal. Te is azért írsz ide, mert érdekelnek mások. Teljesen normális dolog, nem kell ezért leszólni az embereket.

A kettős mérce tényleg nagyon látványos. Itt a gyakorin is. Ha egy nő ír arról, hogy egy férfi rosszat tett vele, akkor empatikus kommentek jönnek. Fordított esetben nekitámadnak a férfinak, kigúnyolják, mindenért őt hibáztatják. Azért is, ha megcsalta a barátnője, vagy hitegette egy lány és ez fáj neki. Mintha egy férfinak nem lenne joga így érezni és ezt kimondani. Beszélnek ezek a toxikus maszkulinitásról, de amint kimutatja egy férfi a gyengeségét, azonnal kihasználják az alkalmat, hogy beledöfjenek pár kegyetlen szót. Van néhány nő, aki nem partner ebben, de elég sokan pont ugyanolyan soviniszta módon viselkednek, amivel a férfiakat vádolják.

2023. febr. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
4-es én egy ilyen lánnyal szeretnék összejönni majd
2023. febr. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
45%
Mindig a férfi a hibás, a nő pedig egy szent. Elcseszett egy társadalom ez itt Magyarországon!
2023. febr. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha qrva nincs akkor lator sincs ennyi!!!

Szaladhat egy fiu a lány után ha az nem engedi magát d.gni ennyi a válasz!

2023. febr. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem embere válogatja. Van sok szemét nő is, férfi is, és megvan az ellenkezője is
2023. febr. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!