Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok,mi volt a leg emlékezet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok,mi volt a leg emlékezetesebb szex kalandktok?Hol és hogy történt és kivel, vagy kikkel?

Figyelt kérdés

2023. márc. 5. 05:57
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Volt egy haversrác úgy tíz évvel ezelőtt, aki gyakran meghívott magához. Esztergom közelében lakott. Olyan teljesen természetes érzés volt vele lenni, baromi felszabadult voltam mellette, amolyan “cicás” hangulatban voltam mindig a közelében. Ő is gyakran flörtölt velem, sokszor célozgatott arra, hogy mennyire izgató velem lenni. Ha együtt mentünk valahova, mások gyakran mondták, hogy érezhetően izzik közöttünk a levegő.

Egyik nyáron kiment dolgozni egy spanyol szigetre, és nagyon hiányzott. Már második hónapja nem volt itthon. Akkor úgy gondoltam, hogy jár nekem egy kis szabadság. Megszerveztem magamnak mindent, és odautaztam.

Meglepetés volt a számára, amikor meglátott, nem mondtam neki, hogy megyek. Látszott rajta, mennyire örül.

Összesen 10 napig voltam kint, és amikor nem dolgozott, akkor minden nap jártuk a szigetet. Túráztunk, hülyültünk, szórakoztunk.

Egyik nap egy kilátópont felé mentünk, elképesztően szép volt a kilátás. Olyan pillanatok voltak, amikor mindent tökéletesnek éreztem. Szuper volt az idő, fújta a meleg szél a bőrömet, a tenger látványától libabőrös lettem.

A srác ott ült a hegytetőn egy padon, és csak nézett engem. Amikor észrevettem, hogy néz, összeszedtem minden bátorságom, és az ölébe ültem, tudod úgy szemből, mintha lovagolni akarnék rajta…

Máskor is ültem már az ölében, de akkor és ott valahogy teljesen más volt az egész. Abban a pillanatban, ahogy a fenekem a lábához ért, megfogta a popsimat és csókolózni kezdtünk. Nagyon rövid szoknyában voltam, pillanatokkal később már éreztem az ujjait a combom belső felén, majd mivel a tiltakozásnak semmi jelét nem mutattam, már húzta is félre a bugyimat és “feltérképezte” a terepet.

Olyan iszonyatos kéjes érzés járta át a testem, hogy ettől a pár másodperc csókolózástól annyira nedves lettem, mintha egy órája nyalta volna a puncimat….

Felállt a padról, de engem nem engedett el, a fenekemnél fogva tartott, én a lábaimmal átkulcsoltam a derekát, és elvitt az autóig. Ott folytattuk tovább, amit elkezdtünk. Akár felnőtt filmet is lehetett volna forgatni rólunk. A kocsinak dőlve csókolóztunk tovább. Ezerrel kutatott a zsebében, próbálta kivenni a kulcsot. Majd mikor végre sikerült kinyitni, felajzott őrültként estünk be a hátsó ülésre.

Semmilyen egyéb izgatás, előjáték, semmi sem kellett már. Szinte téptem a nadrágja gombjait, mire végre előkerült a betonkemény farka. A szoknyámat felhúzta a csípőmre, félrehúzta a bugyimat, hogy szabad legyen a pálya, és azonnal tette is be nekem.

Felejthetetlenül izgató volt. Kicsit olyan érzés volt, mintha nem is én lettem volna. Extázis volt minden értelemben.

Azóta is, ha eszembe jut az a nap, minden alkalommal nedvesedni kezdek tőle…

2023. márc. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Wow. Ez valóban egy izgi, nem mindennapi sztori. Köszi a részletes leírást. 25L
2023. márc. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1 es én is köszönöm!
2023. márc. 5. 09:48
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
Két barátom elhívott bulizni, piázni. Mint utóbb kiderült azzal a szándékkal, hogy rávegyenek egy hármasra. Volt ilyen sejtésem és érdekelt is a dolog így belementem. Isteni élmény volt. Kényeztettek, a tenyerükön hordoztak, keményen megdugtak, pont ahogy szeretem. Azóta rendszeres ez velük. 19L
2023. márc. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Férfiként válaszolok. Nekem az volt a legemlékezetesebb, amikor egyszer elmentünk barátokkal bulizni. Az egyik tánctéren megláttam egy lányt, aki úgy pont 1 az 1-ben az esetem volt külsőre. Én már fejben hajjaj, mindent műveltem vele. 😅 Odamentem hozzá, felkértem táncolni, majd kiderült, hogy én is nagyon bejövök neki. Már majdnem a tánctéren egymásnak estünk, olyan jól alakult minden, hogy feljött hozzám és négy olyan menetet nyomtunk le, hogy égszakadás-földindulás. A negyediknél már alig állt a fаszom, már nagyon fáradt voltam, a lánynak is már égett belül a sok igénybevételtől, de becsületből akkor is élvezésig lenyomtuk a negyediket is.

Igazság szerint, nekem ebben az egészben az a legemlékezetesebb, hogy ilyen jól sikerült, az érzés, hogy az a csaj, aki a legjobb volt számomra az egész helyen, odamentem, felszedtem, mintha minden egy kívánságra teljesült volna, minden egyes részlet úgy, ahogy én azt belül elképzeltem, minden nehézség nélkül.

Volt már előtte is ilyen egyéjszakás kalandom, de ez sikerült máig is a legjobban.

2023. okt. 12. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!