Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a barátnőm már három...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőm már három hónapja különböző kifogásokkal visszautasítja a szexuális közeledésem, akkor gyanakodnom kellene, hogy megcsal valakivel?

Figyelt kérdés
2023. márc. 6. 13:02
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
#9 Nem tudok semmi változásról, vidám, kiegyensúlyozott, és az érzéseiben sem érzek változást. Csak a szexet kerüli. Az első hónapban még nem gondoltam semmi rosszra, de most már gyanakszom.
2023. márc. 6. 13:55
 12/27 anonim ***** válasza:
Kukacoddal ki tudtad elègìteni?
2023. márc. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
#12 Több mint egy éve vagyunk együtt, én nem éreztem hogy kevés lennék neki.
2023. márc. 6. 13:59
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
De el tudott èlvezni a pöcsödtől? A legtöbb lány vagy nincs szeretve vagy nincs kielégítve ha félre kacsingat
2023. márc. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

No vagyok, nalam egyaltalan nem azert szokott lenni a szex kihagyas, mert megcsalom a parom :DD

Lehet, hogy kiszeretett beloled, lehet, hogy a sajat szexualitasaval vannak gomdjai, lehet, hogy hormon problemai vannak, csak nem tudjatok, l het, hogy bar nem latszik megis depresszios/szorong valamitol. Lehet, hogy faradt, lehet, hogy vashianyos es azert faradt. Lehet, hogy nem szerelmes mar ugy beled, lehet, hogy nem biztos a kapcsolatotokban. Lehet, hogy huvelygombaja van, de az is lehet, hogy toled undorodott meg valami miatt (lyukas fog, budos lehellet, izzadtsag, betyarkorte, turosf@sz, keseru gecï,mrghiztal.. stbstb). Lehet, hogy legutobb valami olyan történt, ami neki nem tetszett, lehet, hogy eddig sem volt jo a szex neki veled, csak most mult el a rozsaszin kod. Erted, kismillio oka lehet ra.

Kerdezd meg oszinten, hogy mi van, miert telik a kapcsolatotok legutobbi egynegyede szex nelkul. Mondd el neki, hogy te mar ketsegbeesesedben a megcsalasra is gondolsz.

2023. márc. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
32%
#15 :-) te aztán kiosztottad:-)
2023. márc. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
15 nagyjàból minden lehetőséget elmondott. 😀
2023. márc. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Engedte hogy a nyelveddel kielégítsd? Ha változik az íz abból sokminden kiderül.
2023. márc. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Nehogy a másik nyeles maradványait nyald ki belőle. Minnyà hányok bakker
2023. márc. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
#15 Már túl vagyunk ezen a beszélgetésen. Konkrétan rá is kérdeztem, hogy van e valakije. Azt mondta, hogy nyugodjak meg, nagyon szeret, most ilyen időszaka van. Megkérdeztem milyen időszak? Azt mondta, hogy nem kívánja a szexet. Nem vagyok igénytelen, és ő sem, hidd el hogy minőségi pár vagyunk. Biztos hogy nem ezzel van a baj, hogy valami más lett. Az hogy eleve nem volt neki jó, az elgondolkodtató, de azt meg honnan tudjam ha nem mondja?
2023. márc. 6. 14:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!