Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a barátnőm már három...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőm már három hónapja különböző kifogásokkal visszautasítja a szexuális közeledésem, akkor gyanakodnom kellene, hogy megcsal valakivel?

Figyelt kérdés
2023. márc. 6. 13:02
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

17: nem, azt kifelejtettem, amikor nincs semmi ok, csak tenyleg valamiert nem kivanom. Mondjuk 3 honapig azert nem szoktam huzni a dolgot, de ez veszelyes is, mert nalam ugy mukodik, hogyha par hetig nincs, akkor "ellustulok" a rohanos, szurke hetkoznapokban, meg hozzaszokom ahhoz, hogy nincs, es nehezebb visszahozni a kedvet.

Viszont cserebe ha meg utana mindennap van otthon szex akkor meg ahhoz szokok hozza es az lesz az igenyem. Ki erti ezt :D

2023. márc. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Jellemben milyen? Nehezen hoz döntést, halogat? Mert akkor lehet véget akar vetni a kapcsolatnak csak nem meri meglépni és inkább mindent leráz.

Vagy ha új gyógyszert kezdett szedni lehet mellékhatás.

Esetleg valami nőgyógyászati probléma (nem feltétlenül nemibetegség) amit kikéne vizsgáltatni.

2023. márc. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
0%
Én szakitanék ilyennel, szórakozzon mással...f
2023. márc. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Tudod az a baj ezzel nekem , hogy 3 hónap. Ilyen időszak egy friss, 1 éves kapcsolatban nemigen jellemző. 1-2 hét esetleg de fiatalon 3 hónap miközben párom van akivel elvileg semmi bajom, hát ez nekem furcsa. Vagy van valaki akibe nem szerelmes és ezért nem akar téged elhagyni vagy esetleg a másiknak is párja van esetleg nős pasi így nincs értelme veled borítani. Nem hiszem el egy fiatal nőről, hogy ha szeret is meg minden klappol, hogy nem enged közeledni 3 hónapig. Még akkor is ha esetleg nem kívánja de ha szeret akkor mégis jólesik neki néha a közeledésed ill. örömet akar neked szerezni. Mert akkor nem szokták a nők magunkhoz engedni a párjukat ha érzelemben már máshol vannak bár fizikailag még a régi kapcsolatban. Nem mindig így van de eléggé jellemző. Persze nem vagyok az ő bőrében de csodálkoznék ha nem lenne igazam.. attól még persze megtörténhet. Apró jelek nincsenek? Telefon dugása, kimaradás - "barátnőnél" alvás, telefon lehalkítása ne pípogjon, csinosabban öltözködés, új hobbi, bármi..?

Tegyük fel, hogy tényleg ilyen időszaka van.. és akkor mégis te meddig legyél szex nélkül? Mert az ilyen időszak meddig tart? Még pár nap, pár hét, pár hónap, évek?

2023. márc. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Én úgy érzem, hogy eléggé őszinte a kapcsolatunk, legalábbis idáig úgy éreztem. Nem hiszem hogy egészségügyi probléma áll a háttérben mert akkor nem lenne ilyen vidám és jókedvű kiegyensúlyozott a mindennapokban. Egyetlen változásra tudok gondolni ami gyanús lehet. Kb fél éve új munkahelye van, ami eléggé kötetlen. Egész nap a városban mozog, igazából bármikor meg tudna csalni napközben ha akarna, eléggé vonzó lány.
2023. márc. 6. 16:27
 26/27 anonim ***** válasza:
Mindenesetre valami indokot mondhatna. Mert az hogy CSAK nem válasz. Meg még meddig lesz ilyen időszaka vajon?
2023. márc. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Te egy papucs vagy, jó szex nélküli életet....
2023. márc. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!