Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehetne kimozdítani a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne kimozdítani a férjem ebből? Ötlet, tapasztalat,tanács jöhet. Szeretőt nem keresek. Helyzet lentebb

Figyelt kérdés

Én a 30as évei elején vagyok, ő közel a 40hez, van 2 szép, egészséges gyerek, ház, kocsi stb... ez mind szép és jó.

De ő meghízott, nem kicsit, elhagyta magát. A családra fog mindent, hogy nincs idő, fáradt.

Persze ledolgozza a 8 órát és hazájának.

Én intézem a fiúkat, van egy jól menő vállalkozásom, viszem a háztartást (főzés, mosás, takarítás ez néha segítséggel - takarítónő). Majdnem minden este meleg, friss vacsora várja. Ő a telefonját nyomkodja, sorozatozik, dugi csoki, dugo nasi.

Persze én sem úgy nézek ki, mint 20 évesen, 2 gyereket szoptattam, plusz az évek, de rendszeresen edzek (nyilvan ezt is oldjam meg napközben, mert farafza gyerekekre vigyázni), nem vagyok túl súlyos. Csinos, nőies, adok magamra, nem slamposan vagyok otthon se. A gyerekeket havi 2-szer leadjuk, hogy legyen közös szabad esténk.

Tényleg nem tudok mit tenni, de már odáig jutott a dolog, hogy nem izgat fel. Ha szólok, akkor az a válasz , hogy én se úgy nézek ki, mint 20 évesen... Sejtem én se vagyok 10 év után olyan izgató. Próbáltam feldobni a szexuális életünket ruhákkal, játékszerekkel. Mondtam próbáljuk ki a swingert, hármast vagy egyszerűen keressen egy csajt, mindegy, de valamit ami kimozdítja.

Nekem nagy az "étvágyam", közben kielégítetlenség, szexualis frusztrációm van.

Nincs jobb ötletem, nem tudok mit tenni.

Ez a 40 a férfiaknál valami nagy trauma ? És egyre rosszabb...



2023. márc. 24. 20:12
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
És mi a baj? Nem akar szexelni? Hármasra mit mondott?
2023. márc. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

Az életmód váltás lenne a legjobb, de én hiába főzök olyat, ha utána megeszi a csokit, van még 3 zsemlét.

Én járok edzeni, mondtam hogy menjünk hétvégén együtt, szerzek felügyeletet, de fáradt. Menjen le egyedül, a barátjával...

Csináljanak a barátaival közös férfi programot, de az se.

Én is gyanakszom a depresszióra, de helyette nem tudok cselekedni.

Párterápiáról hallani se akar.


Kevés szex, az is elég rövid és elég egyoldalú. Én sokáig próbálkoztam, sok volt a visszautasítás. Most már olyan méretű, hogy igazából nem kívánom.

Közben szégyelli magát, mert nem akar strandra, wellness ilyen helyekre menni.


Azt mondja a swingerre és a hármasra, hogy legalizált megcsalás lenne nekem. Én mondtam, hogy swingeren az van amibe bele megyünk, ha kényelmetlenül érzi magát, akkor eljövendő, a hármas meg felőlem lehet nővel

2023. márc. 25. 08:08
 23/32 anonim ***** válasza:
Két nővel sem akarja a hármast?
2023. márc. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Ez halott ügy,kàr erőltetni nemsokára teljesen impotens lessz....
2023. márc. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

Az impotencia meg a libidó 2 külön dolog, nem szükséges feltételei egymásnak. Azért mert csak 2 hetente szexel az asszonnyal 10 percet, akivel 15-20 éve egy fedél alatt nekik, nem impotens. Ha az a veszély fenyegetné, egyáltalán nem állna fel neki.

Egy befordult önző pö_s az ember, ha a saját családja érdekében nem próbálja meg megtörni a mókuskereket, akkor a család és az amiben most él, valójában nem olyan fontos neki, hogy ne nyúljon oda azért a 3 nyamvad zsömléért meg a csokikáért. 40 fölött egyre kevésbé, sőt kb. egyáltalán nem képlékeny az ember, hatni nem nagyon tudsz rá, saját felismerés kellene részéről. Abban a rendszerben, környezetben amiben ő most létezik ez a felismerés nem jön. Majd akkor jön, ha a környezete megváltozik.

2023. márc. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben ő nem változtat 2 lehetőséged van.

Az egyik, hogy szeretőt tartasz, aki téged rendben tart szexuálisan. Ehhez kell egy érettség, de az életminőségeden jelentősen tud javítani. Erkölcstelenségnek nem feltétlenül mondanám, egy felnött egészséges ember kiegyensúlyozott életének része a rendszeres, kielégítő szex (persze vannak olyan életszakaszok mikor ez nem jön össze, de azok átmeneti időszakok). Ha a családban együttélést nem akarod feláldozni, akkor ez a legjobb opció. Viszont felmerül a kérdés, hogy csak ez a gond kettőtökkel? A szexuális élet ilyen szintű ritkulása és az hogy ő elhagyja magát, inkább csak egy következménynek tűnik. Egy rossz, boldogtalan párkapcsolat következményének.

A másik, ráerőlteted magadra a legmélyebb szexuális erkölcseidet, nem csalod meg és elhagyod. Az egész családot borítod. Bőven kezdhetsz még új életet, a gyerekek meg majd alkalmazkodnak. Az embernek meg mindegy, majd csinál amit akar. Persze úgy is lehet nézni, hogy azért szétrúgni egy családot, mert te dugni akarsz, az milyen már? De nem így kell nézni, 30 éves vagy, most jönnek azok az évek az életedben mikor a szex minősége és a nőiesség tetőzni fog (következő ~15 év) részedről, meg mint írtam, ez már valószínűleg csak egy következménye az eleve megromlott kapcsolatnak.

2023. márc. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
60%

Kezdj el még jobban adni a külsődre. Fodrász, kozmetikus, ruházat, ékszerek...

Járj le hetente párszor konditetemve. Aztán kezd el mondani, hogy ott milyen kedvesek veled a jóval fiatalabb jótestű pasasok.

Ha ettől sem kapja össze magát, akkor meg majd ezek a pasasok szívesen besegítenek... ;)

2023. márc. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

Amit a 27 ír, egy járható út, de nem biztos, hogy célravezető. Ettől lehet, hogy csak még jobban befordul.

Én úgy közelíteném meg a problémát (bár lehet ezen már túl vagy), hogy nem immedias res gyere velem edzőterembe, hanem fokozatosan. Én 12 évig foglalkoztam testépítéssel, de a covid óta feltörekvő edzőtermi kultúrától már hányingerem van, én sem járok már edzőterembe. Egyszerűen tiltakozik a közeg ellen minden porcikám, inkább vettem otthonra felszerelést. Teljesen irreleváns, csak azért írtam le, mert abba a fitenss iparba egy 40 éves 30 kiló túlsúllyal rendelkező pasasnak belecsöppenni amire most a legtöbb edzőteremben lehetősége van, annyira komfortzónán kívül van, hogy előbb köti fel magát, mint hogy bemenjen.

Kisebb lépésekben kezdeném, pl. menjetek el sétálni, valahogy vedd rá. De ott sem durr bele egy 15km-es séta a rakparton vagy egy erdőben, először csak 10-15 percre leugrotok. 2x ráveszed, a 3. körben már 20-25 percet sétáltok. Közben beszélgettek, teljesen más dolgokról. Pár hét múlva már 40-50 perces kört is mehettek. Ez is csak egy teljesen szubjektív dolog, de első körben nem mennék természetbe. Azért nem, mert a 4 fal közé van szokva, a természet akkora változás és üresség lenne hirtelen neki, hogy 10 perc alatt elkezd unatkozni. Én a rakparton mindenféle unalom vagy diszkomfort nélkül sétálok 15-20km-t, bármikor, ha ki kell mennem a természetbe 20 perc után unatkozom. Legyél fokozatos.

Ha szeret biciklizni, azt is be lehet iktatni, kölcsönöztök bringát és tekertek 15-20 percet, ott is fontos a fokozatosság.

Írtad hogy próbálsz normálisan főzni, de bemegy mellé a 2-3 zsömle. Ne vedd el tőle a zsömlét, tegyél elé több féle, tényleg finom és jó minőségű zöldséget, akár nyersen, akár párolva. Majd elkezdi csipegetni, csak legyen bőven. Viszonyításképpen, én is jól lakom zöldséggel, csak kell egy fél fazék párolt zöldség hozzá. Úgy nem fog jól lakni, ha az egész családnak vagy megpárolva egy zacskó mirelit, vagy egy zacskó csomagolt saláta.

Ahhoz hogy a fejében beinduljon a motiváció az érdemi testi változásra, érdemes adni egy olyan minimális triggert, ami komfortzónán belül van, és egyből látható az eredménye. Mire 30 kilót ledob az 1 év, de ha vágat magának egy jó szakállt meg frizurát, az egyből látható, tükörbe néz és motiválni fogja a további változásra az új kép. Ha annyira magába van fordulva, hogy nem megy el fodrászhoz, akkor egy hétvégéi délutáni program gyanánt vágd le neki te a haját. Vagy vegyél neki egy frankó cipőt. Vidd el vásárolni, de ne úgy hogy oké akkor most megyünk vásárolni, te is jössz. Elmentek sétálni vagy egy plázába, benézel a kirakatba, ránézel a férjedre és mondod neki hogy ez a cipő tök jól állna neked, k_va jól nézne ki rajtad, és bementek megvenni. Másnap már lelkesebb lesz egy sétára.


Ha a túlsúllyal és a 4 fal között rekedtséggel kezdetek valamit, valószínűleg a hormonháztartására, ez által a szexuális étvágyára is hatással lesz. A lényeg, hogy kezeld a problémában partnerként, ne ba_zogasd, mert az csak olaj a tűzre. Nem magadat kell "csinosítgatni" hogy triggereld a fa_zit, hanem őt. Persze lehet hogy tényleg reménytelen eset, csupán abból indultam ki, hogy mikor én voltam egy nyomokban hasonló helyzetben, nem kezeltek partnerként, állandó ba_zogatást kaptam. Azóta már megtapasztaltam milyen ha valaki nem direkt nyomásgyakorlással próbál "segíteni" és így jóval könnyebb egy életvitelbe ütköző akadály átugrása.

2023. márc. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm, tényleg hasznos és elgondolkodtató válaszok vannak.


Az az érdekes, hogy plusz egy nővel se akarja...


25. Igen, libidó különbség volt, de nem ekkora. Nyilván itt előjött az életmódbeli különbségünk.


26. Zárkózott lett, mindent támadásnak vesz. Nem tudom mi váltotta ki.


27. Adok magamra. Heti kétszer teremben edzek, fodrász, manikűr pedikűr szép ruhák. Azt nem teszem szóvá, ha megpróbálnqk felszedni nem hinném, hogy ez a célravezető.


28. Igen, tudom nehéz teremben kezdeni. Én itthonra vettem pár gépet, súlyt a pincébe. Igazából a saját időhiányom miatt, de nyilván ő ugyanúgy tudná használni. Kezdésnek tökéletes.

2023. márc. 25. 16:32
 30/32 anonim ***** válasza:

Márpedig amit leírsz abból teljesen világos, hogy ő nem fog változni, változtatni ha rajta múlik. Csak akkor ha valódi veszélybe kerül az életmódja, házassága. Vagyis ha valóban elveszít vagy legalábbis ő biztos lesz benne, hogy igen. Sajnos ez van.

Vagy teszel te egy nagyon komoly lépést ami kizökkenti őt vagy elfogadod, hogy ez már másként nem lesz.

2023. márc. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!