Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehetne kimozdítani a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne kimozdítani a férjem ebből? Ötlet, tapasztalat,tanács jöhet. Szeretőt nem keresek. Helyzet lentebb

Figyelt kérdés

Én a 30as évei elején vagyok, ő közel a 40hez, van 2 szép, egészséges gyerek, ház, kocsi stb... ez mind szép és jó.

De ő meghízott, nem kicsit, elhagyta magát. A családra fog mindent, hogy nincs idő, fáradt.

Persze ledolgozza a 8 órát és hazájának.

Én intézem a fiúkat, van egy jól menő vállalkozásom, viszem a háztartást (főzés, mosás, takarítás ez néha segítséggel - takarítónő). Majdnem minden este meleg, friss vacsora várja. Ő a telefonját nyomkodja, sorozatozik, dugi csoki, dugo nasi.

Persze én sem úgy nézek ki, mint 20 évesen, 2 gyereket szoptattam, plusz az évek, de rendszeresen edzek (nyilvan ezt is oldjam meg napközben, mert farafza gyerekekre vigyázni), nem vagyok túl súlyos. Csinos, nőies, adok magamra, nem slamposan vagyok otthon se. A gyerekeket havi 2-szer leadjuk, hogy legyen közös szabad esténk.

Tényleg nem tudok mit tenni, de már odáig jutott a dolog, hogy nem izgat fel. Ha szólok, akkor az a válasz , hogy én se úgy nézek ki, mint 20 évesen... Sejtem én se vagyok 10 év után olyan izgató. Próbáltam feldobni a szexuális életünket ruhákkal, játékszerekkel. Mondtam próbáljuk ki a swingert, hármast vagy egyszerűen keressen egy csajt, mindegy, de valamit ami kimozdítja.

Nekem nagy az "étvágyam", közben kielégítetlenség, szexualis frusztrációm van.

Nincs jobb ötletem, nem tudok mit tenni.

Ez a 40 a férfiaknál valami nagy trauma ? És egyre rosszabb...



2023. márc. 24. 20:12
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Szerintem fantasztikus vagy! Mindent megtettél ami csak emberileg lehetséges! Egy őszinte beszélgetésen túl nem csinálhatsz mást, de azt szerintem tedd meg magad miatt!
2023. ápr. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Egy tipp. A vércukorszintje rendben van a férjednek? Egyáltalán volt mostanában mérve?
2023. ápr. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!