Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehetne kimozdítani a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne kimozdítani a férjem ebből? Ötlet, tapasztalat,tanács jöhet. Szeretőt nem keresek. Helyzet lentebb

Figyelt kérdés

Én a 30as évei elején vagyok, ő közel a 40hez, van 2 szép, egészséges gyerek, ház, kocsi stb... ez mind szép és jó.

De ő meghízott, nem kicsit, elhagyta magát. A családra fog mindent, hogy nincs idő, fáradt.

Persze ledolgozza a 8 órát és hazájának.

Én intézem a fiúkat, van egy jól menő vállalkozásom, viszem a háztartást (főzés, mosás, takarítás ez néha segítséggel - takarítónő). Majdnem minden este meleg, friss vacsora várja. Ő a telefonját nyomkodja, sorozatozik, dugi csoki, dugo nasi.

Persze én sem úgy nézek ki, mint 20 évesen, 2 gyereket szoptattam, plusz az évek, de rendszeresen edzek (nyilvan ezt is oldjam meg napközben, mert farafza gyerekekre vigyázni), nem vagyok túl súlyos. Csinos, nőies, adok magamra, nem slamposan vagyok otthon se. A gyerekeket havi 2-szer leadjuk, hogy legyen közös szabad esténk.

Tényleg nem tudok mit tenni, de már odáig jutott a dolog, hogy nem izgat fel. Ha szólok, akkor az a válasz , hogy én se úgy nézek ki, mint 20 évesen... Sejtem én se vagyok 10 év után olyan izgató. Próbáltam feldobni a szexuális életünket ruhákkal, játékszerekkel. Mondtam próbáljuk ki a swingert, hármast vagy egyszerűen keressen egy csajt, mindegy, de valamit ami kimozdítja.

Nekem nagy az "étvágyam", közben kielégítetlenség, szexualis frusztrációm van.

Nincs jobb ötletem, nem tudok mit tenni.

Ez a 40 a férfiaknál valami nagy trauma ? És egyre rosszabb...



2023. márc. 24. 20:12
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
23%

9. Én tudnék javasolni olyan afrodiziákumot, amit nem kell rá kényszeríteni, mert teába vagy üdítőbe is tehető. Ashwaganda a neve, napi egy kávés kiskanál fele elég egy pohár folyadékkal meginni. Potencianövelő. Ha ettől nem jön meg a kedve, semmitől. Utána lehet az is benne lesz, hogy picit összeszedje magát. A másik a Maca gyökér.


Vagyis bocsánat, a Maca a potencianövelő, de az Ashwaganda stresszcsökkentő, így a pitencia visszatérhet. :)



Remélem tudtam picit segíteni. :)

2023. márc. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
#11 köszönöm, ez jó ötlet. Én szedem őket,de nem gondoltam tovább. Az ashwagandát meg be tudom valamibe rakni, de a macanak azért elég jellegzetes íze van.
2023. márc. 24. 22:35
 13/32 anonim ***** válasza:
78%

12. Vagy vitaminként adni neki, hogy jó az ízületeknek. :)

Hátha megtáltosodik. De a csajos buli sem rossz ötlet, hogy elmentek a barátnőiddel. Hátha észbe kap attól is. :)

2023. márc. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
52%
Sehogy sem tudod,ràdunt és lusta is, nem izgatod màr fel,egy 40 es FFI abszolút nem ilyen,és ezt még a te vàgyaid ,igényeid sem érdeklik, tehát önző is.ez szerintem jobb nem lesz.vagy szerető vagy szexmentes, boldogtalan élet....
2023. márc. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
75%

Az afrodiziakum úgy hülyeség ahogy van. Neki nem az kell, és még ha esetleg működne is akkor is meddig fogod neki adni? Egész évben vagy évekig? Ráadásul nem is csak az a lényeg, hogy felálljon neki ugyanis 30kg fölösleggel az édeskevés. Mégis mit tud rajtad mozogni így? Vagy majd fekszik és te megoldod? Még egy orgazmust is kap naponta úgy, hogy mozdulnia sem kell? Hát szuper ötlet komolyan. Ami a szexuális étvágyat illeti arra nagyon negatív hatással van az elhízottság. Mint sokminden másra. Ráadásul minél többet lustálkodik az ember annál fáradtabb és minél több édességet fal be hozzá annál jobban kívánja.

Sajnos szerintem csak az a lehetőség, hogy valóban ki kell zökkenteni őt a komfortérzetből. Mindegy mennyire akarod te a kapcsolatot de neki bizony úgy kell gondolnia, hogy veszélyben a kapcsolat, hogy elveszthet téged ha nem javít a dolgokon. Mert így csak egyre kövérebb lesz ami magával hozza az egyre kevesebb mozgási lehetőséget, lustaságot, öngeneráló folyamat. Ha nem éri tényleg valódi "sokk" akkor nem fog feleszmélni és egyre rosszabb lesz. Ráadásul egy bizonyos határon túl már a visszaút is szinte lehetetlen. Károsul mondjuk az egészsége akkor már késő lesz. Szóval tényleg komoly lépést kell tenned , persze ez nem a te dolgod lenne inkább az övé de hát ez van.

2023. márc. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
80%

Belecsöppent egy mókuskerékbe. A mozgásszegény életmód, szellemi leterheltség, fásultság, a feltételezhetően erős inzulinrezisztencia a csokizástól meg állandó, nagy mennyiségű szinhidrátbeviteltől beletette egy olyan hormonális közegbe, amiből nagyon nehéz kitörtni. Elképzelhető hogy társul valamilyen szintű depresszióval. Ez nyilván kihat az ő libidójára is, látja hogy nem tud kielégíteni, azt mutatja hogy oké, ez van, közben belül lehet őt is zavarja, ami szintén visszacsatolja abba a bizonyos mókuskerékbe.

Megérne egy egészségügyi kivizsgálást is, urológiától kezdve endokrinológiáig mindent végigjárni. Erre nyilván nem te fogod rávenni, de ezernyi olyan probléma lehet a háttérben, ami csökkenti nála a tesztó termelést. Ezt ahogy már írták, sporttal és normális kajálással lehet ellensúlyozni, ha nincs mögötte eü. probléma akkor teljesen helyreállítani.


Kérdés, mi lesz az a trigger az életében, mikor rászánja magát a változtatásra. Ez lehet hogy csak az után jön elő, ha tényleg elhagyod.

2023. márc. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
Hogy ott lent neki bármi működjön, ahozz már egy tesztoszteron kúra kéne, egy személyi edzővel és dietetikussal, hogy a tömege is helyrejöjjön.
2023. márc. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
48%
Teszto nelkul is rendbejon, csak kell hozza egy ev.
2023. márc. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Nem biztos
2023. márc. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
87%
Kedves kérdező. Nálunk nem ez a helyzet, mi csak az új izgalmasra vágytunk. Ha tudod, beszéld rá a swingerre. Mi most fogunk újból menni. Nektek csodákat tenne. ;)
2023. márc. 25. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!