Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Apaként gondoltál már ilyesmire?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apaként gondoltál már ilyesmire?

Figyelt kérdés

hogy a kamaszodó fiatok esetleg maszturbál az anyjára amikor elkezdi érdekelni a női test?

Pasiként kiakadnál vagy tudnád, hogy ez csak átmeneti állapot és egyáltalán nem zavarna?



2023. márc. 29. 16:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
44%

Igaz nem Apa vagyok hanem Anya

De Én jól nyakon is verném

Azért tudjs már a kölök hol a helye ..

Lehet az Anyja egy minta higy milyen tipusu nőket szeretne

De az nincs rebdben hogy egy gyetek a saját anyjárja verje ki a pöcsét ..


Gondolom a másik esetben se viselnéd büszkén ha a kislányod rád simogatja a pöckét

2023. márc. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Pedig az Oedipusz komplexus alapvetoen minimlisan majd minden gyerekben megvan mivel a kozelben levo vele egy csoportban levo nomre tud csak ugy gondolni, de ez hamar elmulik akkor van baj ha nem
2023. márc. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
47%
Pàr éve az akkor 14 éves fiamat kaptam rajta hogy az anyja bugyijába veri...pár apai pofon akkor lezajlott..
2023. márc. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 NTBS ***** válasza:
Nem, mert még nem vagyok apa.
2023. márc. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem ez a hiányzó felvilágosítás miatt van.
2023. márc. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
Dehogy akadnék ki. Nekem is voltak gyerekként ilyen gondolataim, apám feleségéről meg aztán főleg fantáziáltam. Még a haverokkal is beszéltük, hogy jó lenne megdugni. Egy tininek, akinek nem jut barátnő, sokminden eszébe jut.
2023. márc. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%

Kezdjük ott hogy azért az átlag szülő nem egy modell.

Bár az én anyám pont az, de így sem jutott sose eszembe ilyesmi, és legjobb tudomásom szerint biológiailag az a normális hogy nem vonzódsz a rokonaidhoz(az evolúció nem szereti a vérfertőzést)

2023. márc. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%

Márpedig ma már elfogadott és bizonyított tény, hogy a pszichológia fejlődés, érés során a legtöbb embernek van egy rövid időszaka, amikor legtöbbször tudatalatt a szülője a szexuális ideálja. Ilyenkor szokták a fiúk azt mondani, hogy az anyjukat fogják feleségül venni a lányok az apjukat szeretnék férjül. Persze a gyerek nem tudatosítja, hogy mi folyik benne, nem úgy éli meg mint valami rosszat. És nem is az. Nemsokára elmúlik , ez csak a fejlődés része.

Én biztosan nem akarnék ki ezen. Majd rájön, hogy az idegen fiatal lányokat jobb hajkuraszni.

2023. márc. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#8

Kevered a dolgokat. Amiről beszélsz az korban jóval azelőtt van hogy verné a farkát, de egyébként is, az egy dolog hogy hasonló az ideálja, de attól még a saját anyjához nem vonzódik.

2023. márc. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem.tudom mi.van sok ember agyában de nekem eszembe nem jutna rokonra verni
2023. ápr. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!