Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk tenyleg ennyire szerettek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk tenyleg ennyire szerettek nyalni?

Figyelt kérdés
Csak akkor engedem meg a baratomnak, ha frissen borotvalkozott es frissen mosakodott vagyok. Mindig nagyon csalodott ha nemet mondok ra, megerti, de szokta mondani hogy nem kene aggodjak mert mindegy.
2023. márc. 30. 08:22
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
39%

Melyik nyomi pontozott le, és miért ?!


#4

2023. márc. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
9# nem volt elvárás. Minden egyebet megkaptam otthon. Így egyeztünk meg. 6 #voltam
2023. márc. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg ennyire.
2023. márc. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
12%

Igen szeretnék és kiváló minőségben tudok is. Aki kételkedik tesztelhet. Leszbikusak is, szüzek is, 40-esek is, 16 évesek is.


Részletek privátban.

2023. márc. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
27%

#14

Irtó ciki ez a kiírás. Ha ennyire nincsenek elvárásaid, az csak annyit jelent hogy egy nő sem kíváncsi rád, ezért már mindegy csak pinája legyen(és még mozogjon)

2023. márc. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 Suetonius ***** válasza:
100%

Igen, tényleg ennyire. :)

Szeretem, amikor a párom szeme be van kötve, és a kezeit is rögzítem. Szeretem végigsimítani, csókolni a testét és kibújtatni a ruháiból - de az igazán kedvencem az, amikor kisruha van rajta és csak fel kell gyűrni alul. Na attól odavagyok meg vissza. :P Szépen hozzá tudok férni a combokhoz, végig tudom puszilgatni őt a lágyékhoz egyre közelebb haladva. Amikor a puncijához közelítek már sokszor megremeg, pedig a bugyiját még le sem vettem.

Van, hogy azt csak kicsit le és félrehúzom, hogy az ajkaihoz könnyebben hozzáférjek. Ezután végigpuszilgatom a nagy, majd kisajkait és lassan, lassan áttérek a nyalásra. Kisajkai közt lentről felfelé, egyre több időt töltve a csiklójával. Aztán már szinte csak ezzel foglalkozom, óvatosan körözök nyelvemmel, néha szünetet tartva. Ilyenkor már hangosan veszi a levegőt és nyögdécsel - innen tudom hogy jó úton haladok ;)

Ezután már csak a csiklóval foglalkozom, és kedvtől függően besegítek az ujjaimmal is. Szeretem hallani ahogy tocsog ;) Még kicsit foglalkozom a csiklójával és, ha mindent jól csináltam, hatalmasat élvez.

Na, ezért szeretek nyalni. :)

2023. márc. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem azt jelenti hogy nincs elvárásom. Magadból indulsz ki. Logikai hiba.


Ülj le, egyes!

2023. márc. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
63%

Bocsánat, a telefon belejavitott. Nem azt akartam írni hogy ezeretNÉK, hanem azt hogy szeretEK.


Így visszavonom a szitkot a #16 válaszolóról. Elnézést.

2023. márc. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen, imádok nyalni és voltak már úgy egy "kapcsolatban" hogy mentem és csak én nyaltam viszonzás nélkül.
2023. márc. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
63%

#19 én is voltam így, de a csaj 16 volt én meg 18


Azóta is szeretem csinálni de már ilyen módon "kiszolgálni" csak akkor fogok valakit (tehát viszonzás nélkül), ha kifizet.

2023. márc. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!