Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg elhiszi valaki, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg elhiszi valaki, hogy a nők a kis péniszt szeretik??

Figyelt kérdés

"Én alacsony vagyok, nekem már a 15cm is fáj"

"A hüvely csak 10-12cm hosszú, tehát a nagyobb már fáj"

És ehhez hasonló érvek. Ezzel szemben a valóság az, hogy sokkal jobb a 18-19cm mint a 15-16cm is!!! Ez saját tapasztalat, volt dolgom több mérettel, ennél kissebbel is, nagyobbal is. Nem állítom, hogy a 15cm teljesen élvezhetetlen, de ha választani lehet (és miért ne lehetne) gondolkodás nélkül a nagyobb kell!! Barátnők körében akikkel ez a téma szóba kerül, szintén nem találkoztam még olyannal aki jobban szeretné a kicsit, mint a nagyot!

Szóval árulja már el valaki, miért jó erről kamuzni és hazudozni?

De komolyan! Miért??


2023. márc. 31. 11:36
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
83%

És te csak a farkát választod az egyénnek?

Tök mindegy hogy egy erőszakos vadállat de jó, mert méretes szerszáma van? Akivel ágyon kívül nem lehet megjelenni, mert leéget? Akinek rajtad kívül lehet másik 10 nője is?

És aki a tenyerén hordana, szeretne családot tervezne veled azt dobod, mert csak 15cm?

2023. márc. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
72%
Te és a barátnőid így gondolkodtok, más meg másképp. Így szép az élet. (Amúgy nem vagyok benne biztos, hogy valóban nő vagy.)
2023. márc. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
85%

A gyerekek biztosan.

Én is jót szoktam ezeken derülni.

Bár ezeket a válaszokat nem nők írják, hanem kisfarkúak.

2023. márc. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
57%

Miért kellene kamuzni erről, te és a barátnőid szeretitek a nagyot, van hely hova mennie. Van aki nem. Milyen meglepő nem? Kb ugyan az mint hogy, valaki nem szereti a pácolt, van aki pedig szereti.

De ha ez alapján válogatsz partnert, akkor hajrá. Nekem fontosabb a személyiség.

2023. márc. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
72%

🤣🤣🤣🤣🤣🤣 óóóó te szerencsétlen bécsi kapu! Hát hadd döntsem már el én magamnak, hogy számomra mi/milyen méret a legmegfelelőbb!

Így közel az 50-hez, számtalan partnerrel a hátam mögött, hidd el, teljesen pontosan meg tudom határozni. Az meg, hogy a te személyes tapasztalatod mi, egyedül a te dolgod. Amúgy nem is értem, minek rugózol ezen. Nagyon unatkozhatsz. ...vagy ilyen rossz az ebéd?? 🤣🤣🤣🤣

2023. márc. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
77%

Sosem fogom megérteni, hogy miért hiszi valaki, hogy csak mert neki más a véleménye, akkor a többiek biztos hazudnak... Te elmebeteg vagy? :D Nem érted, hogy más emberek valóban más dolgokat élveznek? Szerinted a vaníliafagyit is mindenki szereti, mert aki mást állít, az hazudik?

Növessz már agyat... XD

2023. márc. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
58%

Ha te nő vagy, akkor először írd le a sorrendet, hogy mi a fontos neked egy férfiban, akit párnak szeretnél, családot alapítanál vele.

Kíváncsi leszek hanyadik lesz a farka nagysága.

Ráadásul a vastagságról nem írsz semmit, pedig, ha már ennyire szereted a nagy farkakat, akkor tudhatnád, hogy az egy olyan nőnek többet számít mint a hossz...

2023. márc. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
72%

Hogy lehet valaki ennyire retardált? Próbáld már meg felfogni, hogy minden nő hüvelyének eltérő a mérete.

Igen, vannak nők, akiknek akkora a hüvelyük, mint a budai váralagút.

Ezzel szemben én 40 évesen nem vagyok képes 15-16 centinél nagyobb farkat befogadni, mert kicsi és szűk vagyok.

Ennyire sötét nem lehetsz!

2023. márc. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
0%

#8

És milyen vastagot tudsz befogadni?

2023. márc. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:

Ugye mondtam én... 😄

És ja. Párválasztáskor nem a farokméret a döntő, de a kérdés sem ez volt. Itt a gyk-n farokméret kérdésben a centiken veszekszik minden kisfarkú és ragaszkodnak hozzá, hogy márpedig a kis méret még jobb is mint a nagy! Ezt a kisfarkú részéről megértem, bár elég szanálmasnak gondolom. Amit nem értek, hogy miért kell félrevezetni másokat (kvázi hazudni magadnak is). Nem létezik olyan nő akinek pl egy 18cm-s farok fáj, az a retardált aki ezt megpróbálja bemesélni bárkinek is... És nem csak az én véleményem, mindenki másé is akit ismerek. Aki itt mást mond, arról azt se lehet tudni, hogy tényleg nő... De szerintem nem...

2023. márc. 31. 12:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!