Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg elhiszi valaki, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg elhiszi valaki, hogy a nők a kis péniszt szeretik??

Figyelt kérdés

"Én alacsony vagyok, nekem már a 15cm is fáj"

"A hüvely csak 10-12cm hosszú, tehát a nagyobb már fáj"

És ehhez hasonló érvek. Ezzel szemben a valóság az, hogy sokkal jobb a 18-19cm mint a 15-16cm is!!! Ez saját tapasztalat, volt dolgom több mérettel, ennél kissebbel is, nagyobbal is. Nem állítom, hogy a 15cm teljesen élvezhetetlen, de ha választani lehet (és miért ne lehetne) gondolkodás nélkül a nagyobb kell!! Barátnők körében akikkel ez a téma szóba kerül, szintén nem találkoztam még olyannal aki jobban szeretné a kicsit, mint a nagyot!

Szóval árulja már el valaki, miért jó erről kamuzni és hazudozni?

De komolyan! Miért??


2023. márc. 31. 11:36
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem például ez egy 12-13 centis fütyi.

[link]

A vénuszdomb szélessége kb. 6 cm, ahhoz tudod hasonlítani.

2023. ápr. 14. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
23%
A kérdést egy férfi tette fel. Ez nagyon átlátszó volt. Örülj neki, hogy nagy farkad van, de a nők többségének ez gondot jelent, úgyhogy ha sikerrel akarsz járni náluk akkor ne nyomd be tövig mert fájdalmat okozol és dobni fognak.
2023. ápr. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
100%

#32

Gondot jelent, meg fáj nekik, és nem is akarják, hogy hetente kétszer ekkorával dugják őket, DE egyszer minden nő ki akarja próbálni, (legalább szopni, kézzel verni) és ezt ki lehet használni, minden napra más nőt találhatsz a hatalmas farkadra.

2023. ápr. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:
Az ilyen kommentek miatt szeretek ide járni. Örüök, hogy te mint kisfarkú lúzer jobban tudod, hogy mi jó nekem...!!! 😄😂
2023. ápr. 14. 14:36
 35/39 anonim ***** válasza:
74%
Kérdező, ennyire 1 dimenziós vagy?
2023. ápr. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
70%
Kérdező, mekkora volt eddig legnagyobb?
2023. ápr. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
70%
Az én kis farkam többször volt p*nában, mint a te nagy farkad, mert a tiéd nem mindenhova fér be sajnos. Megértem a keserűségedet, hogy így nehezebb párt találni,hiszen ki akarná magát kínozni. Keress valami tehenet, az lehet hogy örülne. 🤣
2023. ápr. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
62%

34

Ez az, alázz xd Remélem erősebb vagy nálam, úgy hatékonyabb

2023. ápr. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
70%

"A hüvely csak 10-12cm hosszú ..."

Már ez hülyeség, mert a hüvely 7-9cm hosszú, nézz utána.

2023. ápr. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!